Zobacz pojedynczy post
stary 16-01-2007, 15:19   #42
dymka
Użytkownik Forum
 
dymka's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2006

Posty: 112
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piterownik Pokaż post
Aktualnie mam 19 lvl i przyznam, że jestem na +. Tylko do 13lvl było waste, teraz przed każdym huntem "zjadam" wszystkie soule robiąc arrowki i do tego w trakcie expienia jak mam 100 many wale "exevo con mort". No niestety od momentu w którym zacznę używać blotów waste zacznie się na nowo, bo boltów nie da się robić
Albo, co jest logiczne, idz na potworki, z ktorych wypadaja bolty Naprzyklad mino na zachod od kopaln, bo Mintwallin na nizkim poziomie to szybki zgon. Idziesz do jaskini z minoskami i ostroznie bijesz archerow-o ile pamietam, to kiedy tam polowalem, wychodzilem stad nie dla tego ze bolty sie skonczyly a dla tego ze sie znudzilo-bolty dochodza czasami szybciej niz je wystrzelasz. Do tego z loot tam dla low-level'a jest calkiem niezly, a majac wprawe da sie spokojnie wysylac loot z poczty, co jest przed dwarf bridge (no bo postmana nie masz).
@Topic Gram palkiem, i jak powiedzial kolega wyzej, nie zabardzo mam, gdzie ta kase wydawac. Equipment z questow (jedynie BOH kupilem na 40+ lvl), za bolty BARDZO rzadko sie nie zwraca z polowan, wiec moge twierdzic ze palek potrafi na siebie (i na kolegow, jesli trzeba) zarobic bez wiekszysz problemow.
__________________
Kot Da Vinci
dymka jest offline   Odpowiedz z Cytatem