Temat: WoW
Zobacz pojedynczy post
stary 12-09-2004, 23:06   #2
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Jesli chodzi o WoW-a to mialem przyjemnosc grac w niego niecaly tydzien . Ogulnie gre mozna nazwac z udana ( choc jest to beta ) , ale bylo duzo bledow i to dosc znaczacych np :
Skille, Umiejetnosci i Talenty wogule czegos takiego nie bylo( poza paroma wyjatkami) jedynie szamani, magowie, i jeszcze pare klas posatci mialy znaczace umiejetnosci , a byly to nisko poziomowe czary na lv 8 mozna bylo zakupic 2 lv danego czaru .(bodajze na 22 lv 3 lv czaru ale niekotrym osoba udalo sie zdobyc tak wysoki lv). wiec takie klasy jak no worrior/hunter/rouge/palladyn mogly liczyc jedynei na walke bronmi a bez umiejetnosci walczyli tak samo jak np szaman z jakas bronia. Jedynie test servery nalezaly do ciekawych poniewaz zaczynalismy od lv 10 /20 z 10 zlotymi monetami na zakupy ( a bylo to bardzooooooooo duzo ) i wtedy zaczynaly sie walki.
Horda Vs Aliance. i to bylo cos krasnoludzi/gnomy/ludzie/elfy najezdzajacy miasto orcow( oczywiscie nie bezbronne ) a bronily go taureni/trolle/orci/undedzi.to chyba wszystko jak uda mi sie znales screny to moze zamiescze
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline