Zobacz pojedynczy post
stary 01-02-2007, 12:23   #11
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord_Xan Pokaż post
Ty przeklinający ktoś tam Weź pomyśl, że na początku knight będzie słabszy od sorca, bo nie będzie trafiał. Ale jak nabija wyższy lvl i wyższe skille, to sorc z nim nie ma szans. Magia działa na ludzi o połowę słabiej na ludzi niż na stwory, prawda? Sorcerer i druid to są postaci dla graczy, którzy nie mają czasu na grę albo nie umieją grać Albo mają ambicję zdobycia wysokiego lvl
Co ja bym zmienił w update? Mi tam obojętne, bo i tak nie gram. Ale dopóki grałem, zawsze przeszkadzała mi rzecz, której raczej nie naprawiono. Mianowicie:
dam przykład. Expisz z kolegami na silnych potworach. Nie możesz użyć exori ani UE, bo to zrani kumpli. Powinno być tak, że jak masz z kimś party, to takie czary go nie ranią
hue hue... na wiekszym lvl druid i sorc nie maja szans z knightem? fajnie, dowiedzialem sie czegos nowego.

co do UE, to moze jeszcze niech zrobia liste graczy, ktorych UE bedzie atakowało, co...

Edit:


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord_Xan Pokaż post
(...)Sorcerer i druid to są postaci dla graczy, którzy nie mają czasu na grę albo nie umieją grać Albo mają ambicję zdobycia wysokiego lvl (...)
czy jedno częsciowo nie wyklucza drugiego??

Ostatnio edytowany przez Argen - 01-02-2007 o 12:25.
Argen jest offline