Zobacz pojedynczy post
stary 01-02-2007, 17:27   #19
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 33

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iks.de Pokaż post
Witam,
założyłem ten temat, abyście mogli dodawać tutaj swoje propozycje na nowe ulepszenia/pogorszenia w
następnym update, choć zostało jeszcze dużo czasu, można "pospekulować".

Moje propozycje:

-Czar dla Knight'a na tworzenie food'a (ten czar mógłby być od niższego lvl'a i brał 40 many, bardzo
pomogłoby to podczas skilowania),

-Nowe czary offensywne np atak wodą/lodem, typu GEB, mort hur, lecz od wyższego lvla 70~,

-Coś z pa na serverach pvp... np. ograniczanie fragów h lvlą (nie na max), i zanim ktoś komuś napisze Hunted
wyskoczy komunikat i będzie musiał wybrać reason i musi być potwierdzone przez osoby trzecie i w każdej
chwili Tutor lub ktoś wyżej postawiony może dokładnie to sprawdzić,czy reason nie jest wyssany z palca,
podczas wojny nie mogą pkować "cywyli" (dla mnie to nie jest idealne, ale ludzie narzekają, że servery pvp są
puste i może by bardziej sie zapełniły),

-Coś z expowiskami, mogą wprowadzić listę jak quest list a w niej wypisane ważniejsze expowiska i kto na niej
jest,żeby nie chodzić od expowiska i sprawdać które jest wolne i każdy może zająć sobie expowisko na max
2h (aby każdy mogł poexpić, a nie ktoś zajmie tomb na 12~h...) i nie może nikt inny wejść, oprócz osób
dodanych na ww liśćie, lub też kanał jak trade na którym musi być każdy kto jest na expowisku.


Narazie tyle moich pomysłów.

Pozdro~

@edit:
Jeśli ktoś chce coś głupiego ma napisać to lepiej niech zostawi to dla Siebie.
Milczenie czasami jest złotem.

Kompletnie bez sensowne pomysły...
1. Trening Najtem byłby jeszcze łatwiejszy niż jest...
2. Czar ofensywny dla Najta tylko następne ułatwienie...
3. PA bez sens
4. Co do listy to by mogło być fajne, ale expowiska zajmujesz tak jak chce i na ile chcesz a nie, że na 2h -.-
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline