Zobacz pojedynczy post
stary 09-02-2007, 11:18   #110
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szlaja Pokaż post
OMG ale nooby sie wypowiadają bez urazy ale dzie 5 zerkow! Powaliło a to mój Quest
Lvl - 50+
Osoby-3+

Wiec idziemy do Seymoura i mowimy
Ja - hi
S (Seymour) - hello...
J (ja) -Old Pyramid
S - Ekhmmm... Eeee.... Yyyy
J - OLD PYRAMID
S- och ok, ok, ok Old Pyramyd mhmmm. I know go to Amber!
J- Thank you. Bye Bye
S- Bye bye...
Idymy xD do Amber
J- hi
A(amber)-hello...
J-Old Pyramyd
A- Ok i will teleport you.
Tpnie nas pod Piramide na poziom -8
A tam mamy niespodzianke - Pokój z gwiazdkami ale nie na kazdom da sie wejsc jakby to byla sciana odnajdujemy droge a na nastepnej komnacie mamy 10x10 kratek a jak przejdziemy 5 kratek do nastepnych drzwi pojawiajom sie Wyznawcy Demona - Skeletony xP (zgadujcie co robimy?) ZABIJAMY SCIERWO!! Jak zabijemy to idziemy do nastepniej komnaty som schody i jestesmy na poziomie -7 a tam komnata 30x10 kratek i na bokach som PoisonPlugerry które walą z poisona i nas zatruwajom a kazdy strzal zabiera 10 hp a jak tak te 3 wieze jebnom to 30 hp i zatruty po 5hp...4hp...3hp.. itp. biegniemy i przy drzwiach czeba wypowiedziec magiczne slowa "Ikem Charah Maruk De Door Of Demon!" drzwi otwierajom sie i przebiegamy i wszedzie ogien i musimy przebiec ale niektore ognie zabierajom po 20 hp potem po 15, 15, 15 i 15. A niektóre dodajom hp +20 hp +10 hp +10hp i +10 hp. Jak przejdziemy jest Tp na poziom 0 idziemy dalej som 3 stolki jak w trade room ale nie da sie do nick sotac za to som 3 dzwignie pod jednom z czapek jest marchew jak znajdziemy królika zabiera nam 30 HP a jak marchew dostajemy Stone Golem Claw i idziemy dalej som schody. Wchodziny na gure i na nastepnym pierze +3 widzimy paradujoce sobie 10 demonow wchodzimy a Demony... Uciekajom okazuje sie ze to "przebrane" Rabbity
idziemy na poziom +4 a tam mamy krąg z kamieni wzucamy w nie Stone Golem Claw i nas TPnie na poziom +7 mamy tam caaaale pole gwiazdek komnata o wymiarach 50x50 i wszedzie gwiazdki ale niektore zabierajom po 50 hp a inne przeprowadzajom po prostu nas i idziemy jak przejdziemy to mamy next komnate a w niej wszedzie som gzwiadki jak wczesniej ale komnata ma wymiary 10x10 wiec latwo bedzie do tego nie ma odbierania HP!! Ale mamy 2 PosionPlugerry 3 EnergyPlugerry a one biorom po 30 hp i jeszcez FlamePlugerry ktore zabierajom po 10 hp ale niestety jak wszystko zajebie to biera z 80 hp przelecimy komnate i nastepnom to juz luz DRABINKA! jestesmy na poziomie +8 i mamy skrzynie z Nagrodami! ale jak jestesmy 5 kratek od skrzynek pojawiajom sie 4 WYznawcy Demona - Skeletony. Zabijemy je i bieramy nagrody - Brass Armor, Bow i 10 K w Platynkach i wracamy dziurom która zazuca nas na poziom +1 a tam mamy ~labirynt wieeelki wymiary 200x200 :< i tammamy skele czasem NECRO! ale jak zwykel to zmieniony Rabbit a czsem REALNY Ghoul to wtedy CHODU! a dotego som Destroyedy (takie potworki co nie bijom i nie uciekajom ale da sie w nie wejsc ale zabiera wtedy max 50 hp a czasem nawet 200!! ale mozna je przesówac) i jak wyjdziemy to juz LUZ!! MAMY QUESTA!!
Więc tak. Jest kilka (naście ? ) rzeczy, do których można się przyczepić. Ja opisze tylko kilka, ale jest ich dużo więcej.
Po pierwsze: Gdzie znajdziesz 3 osoby 50lvl+ na rooku?? Na jakim servie? No chyba, że jestem troche nie na czasie
Po drugie: Jak sie to wkońcu pisze? Pyramid, czy Pyramyd?
Po trzecie: Jak coś może zabierać MAX 50, a nawet 200? To tak samo jakby samochód mógł jechać max 180 km/h, a nawet 250km/h. Pomyśl czasem co piszesz
Po czwarte: Po co tyle emotek?? Jak ci się to podoba to zrób sobie 2 konta na gg np i sobie wysyłaj z jednego na drugie spam w postaci 200x i 300x , ale na forum to jest niepotrzebne.

Jest jeszcze kilka "drobnych" błędów ale nie chce mi się szukać...
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem