Zobacz pojedynczy post
stary 22-02-2007, 10:35   #81
mati8dwa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2006

Posty: 158
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez slawekmag Pokaż post
[cut]
@edit
No dałeś już porządną pracę, więc teraz moge cię zjechać:
Widząc JPG myślałem, że to coś w PS albo we flashu. A tu miłe zaskoczenie: pixelart

-kontury niechlujne w niektórych miejscach
-przydałoby się AA
-lineart całkiem niezły i tu masz +
-przegradientowane i to w denny sposób
-cieniowanie leży kwiczy i nie może się podnieść. Tu zapukałeś w dno od spodu. nie ma wypukłości.
-jedna czerwona zapinka nie pasuje do drugiej
-osobnik na obrazku został pozbawiony pewnie dużej części mózgu. Głowa za mała jak dla mnie.
-osobnik na obrazku prawdopodobnie po jakimś poważnym wypadku doznał poważnego urazu ręki. Stań w takiej pozycji i obróć tak rękę.
-światło pada z innej strony na poszczególne elementy obrazu. Czasami z góry, czasami z dołu. Zdecyduj się wreszcie.
-kontrasty za małe
-ostrze nie pasuje zupełnie do reszty pracy. Do tego wygląda, jakby wypełnione gradientem i przekonwertowane na JPG.
-czy ostrze jest na pewno pixelartem jak reszta pracy? I czy na pewno twoje?
-materiał się układa całkiem inaczej. Tu jest bez sensu.

Przepraszam, że skupiłem się na negatywach, ale tak jest potem lepiej poprawiać jakość swoich prac.
Zgadzam się z tobą, ale nie tylko ostrze tak jest, otóż najpierw robiłem w większych wymiarach, a potem stwierdziłem, że nie mam na to aż tyle czasu i zmniejszyłem ;/. Większą dokończę jak będę miał wolne. Tu rysunek, który wykorzystałem:
http://img47.imageshack.us/img47/2034/ryverz3em9.png
Na feriach mi się nudziło to zrobiłem, a podczas zamiany na obraz trochę w kilku miejscach zmieniłem.
PS Niech inni też mnie jadą zawsze wtedy się poprawiam (przynajmniej tak mówią).

@Down
Dla czego od razu nie powiedzieliście .
@Down (po raz 2)
Tak, ale na szybko.
Teraz magiczne pytanie:
Zgłaszać się, czy nie zgłaszać się, o to jest pytanie.

Ostatnio edytowany przez mati8dwa - 22-02-2007 o 17:25.
mati8dwa jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.