Zobacz pojedynczy post
stary 16-05-2007, 16:52   #2474
Rufus2309
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 05 2007
Lokacja: Skierniewice

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gavaxer
Profesja: Elite Knight
Gildia: Never Again
Świat: Refugia
Poziom: 111
Skille: 84/80
Poziom mag.: 7
Rufus2309 ma numer GG 1933233
Domyślny Czytaj

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Ja mam na 17 lvl 46/41 i jeszcze jedno jak się umie trenować to skille szybko lecą i można łatwo nabić te 60/50.
Pewnie, że można szybko nabic te 60/50. Co prawda było juz tyle tych tematów, że nie chce mi sie pisac no ale zrobię ten 1 wyjątek
- A więc musisz trenowac na 2 potworkach. (Wiecej nic nie daje).
- Najslabsza bron z danego profilu (trenujesz axe bierzesz "sickle", wiem, że na niektórych światach ciężko je zdobyc lecz jeżeli wychodzisz z rooka i wiesz, że już będziesz trenił axe i oczywiscie będziesz knightem idziesz do All'Dee czy jakos tak i tam po 15 gp jest 1 sickle. Kupujesz z 5 na wypadek deadów przez pk czy tez zagapienie się na dwarfie czy w innych przypadkach.
- Tarcza- też nie musi byc profesjonalna. Ja myślę, że nie warto zakładac dragonke, natomiast myśle, że dwarven shield styka.
- Jak wspomniałem wyżej najslabszą bron do treningu bierzesz i idziesz zrobic jakies 30/30 na trollach (W carlin dobrze się robi tylko, że duzo ludzi ale mniejsza z tym). Następnie kupujesz eq za kasę, którą udało Ci sie zebrac z trolli. Później mając eq ruszasz na dwarfy do Kazrodoon z 2 parcelami. Układasz je tak abyś mógł spokojnie trenowac na 2 dwarfach. Jedziesz do skilli 65/65.
- Następnie idziesz na minotaury tez w Kazoo( Jak ktoś wie gdzie są), a jak nie szuka innych miejsc. Skillujesz ile chcesz i idziesz expic.
Myślę, ze pomogłem kilku osobom w kwestii skillowania
Ja skille 60/60 zrobiłem w niecały tydzien.
/Recifo
__________________
[CHAR]Gavaxer[/CHAR]
Rufus2309 jest offline   Odpowiedz z Cytatem