Zobacz pojedynczy post
stary 29-06-2007, 21:37   #24
TibiaToDno
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2007
Wiek: 37

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Talron Pokaż post
Ale z was śmieszne postacie... Przedtem płakaliście że knighci i palkowie są za słabi a teraz jak już ich ulepszyli to płaczecie bo sorcowie i druci są cieniasami!!
Jak wam się nie podoba profesja to zmiencie na inną nikt wam nie każe grać sorcem/drd prawda?
Pozatym ludzie wybierają profesję którą lubią grać! Co was to obchodzi jakie hity będziecie walić na określonym lv przecież to tylko gra i nie ma co gadać: o nie mój kolega ma knajta i mnie zabije, nieee pliiiz zmieńcie to!!!BŁAGAAM!!!

PS
Druid tylko do uhów? A powiedzcie mi czym się różni druid od sorca oprócz tego że nie ma ue i e wave (i jakiś badziewnych czarów)których i tak nikt prawie nie używa?
Sam jesteś śmieszna postać .W twoim poście brakuje logiki ... większość z ludzi ,którzy narzekali ze rycerz i paladyn są słabi teraz ma radoche ,ot co .
Prawda ,że nikt mi nie karze grać magiem ,ale zdecydowałem się na kupno pacca i wybór tej ze profesji bo znałem jej możliwości i ograniczenia ,oraz możliwości i ograniczenia pozostałych ,a teraz mi wywrócili wszystko do góry nogami -.- płace - żądam .Po co mam się męczyć magiem jak mogę rycem zrobić lvl 100 w 2 miechy ,do tego jak już zrobię owy lvl moge expic wydajniej i lepiej od maga ... co nie zmienia faktu ,że rycerz to denna ,nudna ,prosta i niewymagająca niczego od gracza profesja ,więc jak już na coś będę zmieniał
to na palla .
TibiaToDno jest offline