Zobacz pojedynczy post
stary 03-07-2007, 18:08   #48
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

Naprawde najlepszym zabezpieczeniem jest wlasny rozum.

Gram w Tibie ponad 3 lata, od zawsze mam darmowego avasta i sygate personal firewall pro i NIGDY nie mialem haka a od zawsze sciagam filmiki itd. I NIGDY nie mialem haka. Dziwne? Nie, poprostu:
- zawsze czytam komentarze na temat filmiku
- zawsze sprawdzam link najezdzajac myszka na niego czy oby to ten sam link
- nie sciagam zadnych rarow, exekow, zipow, nawet jesli tam nie ma keyloga patrzac po komentarzach
- zwracam uwage na date stworzenia konta uzytkownika ktory zrobil topic (co wcale nie znaczy ze jesli zrobic dzis to odrazu jest skreslony, poprostu jestem ostrozniejszy)
- oczywiscie durne topici 'MdW HaCkEd, fRi ItAnS w CaRliN,,,,mPa mam!!oneoneeleven' odrazu skreslam bo nie ma co zawracac sobie dupy
- i najwazniejsze, ze jesli sciagasz jakis program do tibii... chociazby UOSU to ja zawsze sprawdzam takie pliki na tej stronie http://virusscan.jotti.org/ . Niewazne ze jest to z downloadu Tibia.pl.. i tak sprawdzam bo przeciez ostroznosci nigdy za wiele.
Kierujac sie tymi zasadami ktore narzuca zdrowy rozsadek NIGDY nie mialem haka. Starajcie sie tymi zasadami kierowac to po 1 takze bedziecie bezpieczni a po 2 to haxorom sie znudzi wkoncu.

@topic
Co do topicu to w sumie dobrz bo byc moze szybciejim sie znudzi jak beda dostawac bany... ale mam pytanie.. na jakiej w takim razie stronie oprocz tibicams. mozna hostowac filmiki? Powinien zostac stworzony (jesli juz nie ma) topic w ktorym zostana podane takie linki i lajcik.

pozdro ;]
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline