Temat: Manga&Anime
Zobacz pojedynczy post
stary 01-08-2007, 18:53   #85
Chesterkaa
Użytkownik Forum
 
Chesterkaa's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2005
Lokacja: Dark Zone

Posty: 641
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corgar Frizz Pokaż post
Green Green jest zarąbisty ;p Zwłaszcza pomysły trójki.... i to że Yuusuke ( znowu nie zabardzo pamiętam imienia, chodzi mi o tego od Midori) ma przez nich same problemy.

A Midori-chan to już w ogóle jest wypas, o charakter mi chodzi, bo chyba wszystkie laski z green green'a są hojnie obdarzone przez naturę.
imo Midori nieco zakrecona jest ; ]
a ta trojka zboczkow... hmmm niekiedy nieco przesadzali. na anime.tanuki ma to niskie noty ; o najlepszy byl ten co ryz wpierzal : D a te laski dziwne byly, ze tak sie ich baly O_o

Jesli Ci sie spodobalo Green Green to powinno Ci sie spodobac rowniez He is my master (mozliwe ze widziales) ma tylko 12 odcinkow wiec mozna obejrzec nawetjesli Ci sie nie spodobba ; )
__________________
"GDYBYS BYL, CHOC W POLOWIE CZLOWIEKIEM JAK LUDZIE, KTORYMI GARDZISZ TEN SWIAT BYLBY LEPSZYM MIEJSCEM!"
Wlochaty

"Każdy chce, by jego prawda była tą jedyną. Bo przecież moja racja jest najmojsza, prawda? Daleko nam wciąż do otwartych społeczeństw, które rozumieją, że ludzie są różni, wyznają różne wartości, chcą w życiu różnych rzeczy."

Marta Wawrzyn/ pardon.pl
Chesterkaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem