Zobacz pojedynczy post
stary 01-11-2004, 20:37   #3
Earl
Użytkownik Forum
 
Earl's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Krakow

Posty: 147
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Valoria
1. Co do narodowości to w sumie dośc dużo polaków, brazoli umiarkowanie (znaczy nie za duzo) a w sumie reszta po rowno. Jest dwoch dosc dobrych polakow.

2.Co do ilosci polakow to pisalem juz wyzej. W Carlin i w Ab dosc duzo, ale w to nie znaczy ze polakowi sie tam gra latwiej bo pomagaja.

3. Podam niektore ceny:
P-set 1.6k
Knight armor 9k
Draggy shield 5k
GS - 40 k
FS - 11 k
Skull Staff - 12 k
Draggon hammer - 2 k
Fire axe - 15k
Warrior helmet - 7/8 k
Bp SD - 4k
Bp UH - 2,5k
Bp HMM - 1k (ostatnio mam problemy z kupnem..)
Czyli w sumie niedrogo

4. Raczej nie ma jakis niemilych ludzi. Nie wiem jak wygladaja stosunki miedzy hlvl'ami ale nie widac zadnych wiekszych starc...

5. Co do PK to czasami ktos sie kreci w Troll Caves kolo Thais, czasem na Foldzie ktos jest no i generalnie niebezpiecznie afkowac poza miastem....

6. Jak sie gra o przyzwoitych godzinach to sa nawet wolne expowiska. W ghostlandzie jest b. malo ludzi.

7. Na rooku jest cala masa polakow i cala masa noobow. Po prostu siedziec sobie na czyms mocniejszym (np. orci) zeby nie bylo noobow i zrobic te 4,2k tak syzbko jak sie da.

8. Mi sie gra w sumie niezle. W porownaniu do Chimery jest duzo lepiej. Jedyny minus jest taki ze trudno sie wbic w poludnie.... Mimo wszytsko na pierwszego chara nie polecam. Nie wiem czemu, ale po prostu wydaje mi sie ze na inncyh swiatach jest troszke bardziej przyjaznie dla lowlvl.
Earl jest offline   Odpowiedz z Cytatem