Zobacz pojedynczy post
stary 27-08-2007, 14:23   #160
Leonio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez flips997 Pokaż post
Potrzebuje pomocy w odpowiedzi na pytanie.... czy gmom sprawia przyjemnos usowanie kont i dawanie banow?? bo ja jestem tego dobrym przykladem.... Wtamtym roku po update letnim dostalem bana za slowa ktorych nienapisalem ... nie wiem jak to domnie przypasowali ale ok....
Nastepnego bana dostalem z mojej winy troche mnie ponioslo i zaostro mowilem do gma..... a 3 ban z tej seri to szczyt szczytow...mialem miss window i napisalem na trade... a skoro to byl 3 ban z takiej samej seri to delate.... a co dziwnego zaden gm domnie nienapisal ze dostaje bana i delate zebym sie wytlumaczyl albo cos... i dostalem delate...
A co w tym dziwnego moj kumpel rowniez mial 3 bany z tej samej seri (pozatym z tej co ja) i napsail odwolanie i tlyko an miesiac bana mu dali... a ja psailem odwolania i coo? wielkie gowno czy to niejest chore?
Może twój wróg zna GM z rl Albo noobek celowo coś na ciebie i twojego kumpla napisał bo frre itans plz nikt nawet ty i kumpel nie chcieliście dać i dla twojego nieszczęścia napisał coś do ciebie a że powód był poważny GM odpowiedział mu...
A może poprostu GM sie na ciebie uwziął za ... zbyt ostre odzywanie sie do niego...a ciebie kumpel poparł
Może zamiast pisać odwołania powinieneś napisać sorry
Albo napisać do Xadama na priv gdy gra swoim elite knightem

Ostatnio edytowany przez Leonio - 27-08-2007 o 14:25.
  Odpowiedz z Cytatem