Zobacz pojedynczy post
stary 03-09-2007, 21:31   #77
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 34

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
ja sugerowalbym zmiejszenie ich zasiegu, np na zasieg WOI?
Trochę śmiesznie by to wyglądało. Prawie tak śmiesznie, jak strzelanie z kuszy na 4 (tibio)metry.

Cytuj:
free cash...
6 Fire Devili, a na końcu do wyboru: crismon sword, barbarian axe, clerical mace, wand of dragonbreath, moonlight rod.

Quest cienki (chociaż wyzwanie dla low lvl). Lvl 20+

Cytuj:
To w jaki sposób chcesz zrównać siłe postaci magicznych z innymi profesjami? Zwracając im siłę, żeby znowu expili kilka razy szybciej?
Nie głupim pomysłem jest oddzielny wzór na siłę magii runicznej,w której większą rolę grałby lvl. Wtedy visy byłyby dobre do pewnego lvla (bo można wbić sobie mlvl ponad lvl i spokojnie visować), a potem lepsze HMMy.

Cytuj:
Nah. Palki i tak teraz głównie stoją przy potworze lejąc go z włóczni i jednocześnie trzymając tarczę. Więc zmniejszenie zasięgu nic by nie dało.
Uważam, że i tak poważnie ograniczyłoby to ich sprawność. Guardów na klatę brał nie będzie. Na wojnie nie mógłby już walić przez cały ekran.
Ps. Wyobraź sobie pala, który wali GS'a z RSów z odległości 1 kratki. Byle zakręt i dostaje hiciora.

Cytuj:
Nie znasz tej adrenaliny, kiedy szło się z Thais do Venore z obawą na spotkanie GS. Wtedy trzebabyło choć trochę pomyśleć, żeby nie paść.
Ilu ja idiotów widziałem. Idzie taki na Kazo bridge i nagle pojawia się nad nim liczba 185 i się przewraca.

@ top

Ice rapier:
60 ataku
cena 1k+
knight ma mniejszy skill ataku od pala
atakuje w zwarciu
trzeba co 1 zmieniać, a co już mówić o pakowaniu ich

Assassin star:
65 ataku
cena 450 gp
większy skill ataku od knighta
atakuje na odległość
pakuje się 100 do ręki, a w bp można zmieścić 2k sztuk

Tak tylko napisałem. (knight ma za to fierce berserker, więc nie ma co płakać)

Ja bym chciał powrotu CZĘŚCI siły sorca/druta (najlepiej tak, żeby runy były opłacalniejsze na wyższym lvlu), osłabienia ogólnego knighta i pala oraz bardziej uzależnić ich siłę od lvla.
Niech sorc wali mocniej (chociaż i tak JESZCZE wali mocniej), expi szybciej, ma mniej kasy (bo na runy ma wydawać) od knighta/pala i gra nim 20-25% graczy, a nie 30-40.

@ down

Nie.
To był czas, kiedy Cipsoft nie trzepał dużo kasy, bo Tibia była trudna, a mimo to gracze nie trudzili się, żeby oszukiwać.

Ostatnio edytowany przez DRoN - 03-09-2007 o 21:59.
DRoN jest offline