Temat: Maple StoRy
Zobacz pojedynczy post
stary 25-10-2007, 21:55   #1308
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kołbaś Pokaż post
to nie to samo poniewaz ja zachowuje sie w ekonomii maplowej jak normalny gracz a nie jak hacker.
Ale przedmioty zyskujesz "nielegalnie" -.-
Czyli nie tracisz na to potów hp (godmode?) zapewne nawet nie zbliżasz się do potwora (to coś na atak bez zbliżania) i nie musisz wciskać XYZ razy przycisk "Z" (to takie przyciąganie), po za tym jak dla mnie to co to za gra - stoisz, lejesz potwora, on ginie, Ty zbierasz loota = 0 waste! A "waste to zabawa" XD
Krótko mówiąc - ułatwiasz sobie grę...
Mówiłeś o kolegach - ok... Ale to świadczy o tobie że jesteś...cienki i tyle. A oni są widać lepsi...za dużo lepsi
Radość z level up - masz taką? Jak tak to się dziwię bo mnie by to jakoś nie bawiło ;/
Chociaż czasem się chce żeby te następne 5-10 leveli poleciało szybko bo jest jakiś quest czy coś...ale wtedy nie jest się aż tak dumnym z Swojej postaci, z tego do czego się doszło, z tego co...nie wiem
A uruchomienie botów + kilka dni siedzenia to nuda!
Według mnie to:
Granie z botami, jest takie jak przejście gry z kodami od początku do końca, bycie najlepszym w piłce nożnej bez żadnych treningów, zdanie egzaminu bez nauki...Można by tak wymieniać długo, ale po co - Ty i tak tego nie zrozumiesz

------------------
Tak samo jest jak dostajesz kasę na początku - jest cool, wszystko zdaje się tanie itp.
Jeśli jednak nie dostaniesz kasy na start - stawiasz czoła wyzwaniu jakim jest zarabianie w tej grze (XD) itp. - po jakimś czasie patrzysz i widzisz że tego wszystkiego dokonałeś sam, bez niczyjej pomocy! <No i powiem że tak jest u mnie >
----------------
Jeszcze historyjka, bo nie wytrzymam:
Miałem styczność z botami...mój kolega botował, nawet próbował u mnie ale nie działało, przez co przez jakiś czas zająłem się tym "Dlaczego to nie działa?" - próbowałem i próbowałem...pisałem na pewnym forum...W końcu zadziałało...Ale broń Boże! Nie zalogowałem się żadną swoją postacią razem z botem...Ale kolega botował i botował. A ja patrzyłem na to co robił i w ogóle nie widziałem w tym nic szczególnego...Pewnego razu napisał mi że ma już 30 lev (wiem że nie !!!!111oneonet2ot) - wtedy ja miałem 22... Lecz ja nie botowałem a on botował --- coś takiego mu powiedziałem. Przez tydzień nie botował - wtedy ja go zdążyłem przegonić levelem. W kolejnym tygodniu już nie grał.
Znudziła go ta gra, ponieważ zobaczył jak jest ciężko grać bez botów (paplanie takie, wcale nie jest ciężko -.-)

P.S.: Strasznie długi post mi wyszedł...właściwie nie ma nic do tematu i na pewno nic nie zmieni, ale musiałem...coś mi kazało

@edit:
Czy ktoś ma coś takiego że łączy się z serwerem (na pewno się łączy bo mnie pytali ile razy miałem d/c xD) ale widać planszę z postaciami, następnie gra się wyłącza i buuuuuum nie ma internetu i dźwięku xD
Bo ja tak mam już drugi raz (chyba po patchach tak mam)
__________________
◕ ‿‿ ◕

Ostatnio edytowany przez X-Zero - 25-10-2007 o 22:24.
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem