Zobacz pojedynczy post
stary 13-11-2007, 22:59   #212
Demioh
Użytkownik Forum
 
Demioh's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2007

Posty: 125
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pandoria/Furora
Poziom: 185
Skille: 105/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez x86rush Pokaż post
Zacznijmy od poprawienia dziecka neo :
1. "nie chce" pisze się oddzielnie
2. nie pisze się "cfaniaczku" tylko "cwaniaczku"
3. tak samo nie "gildi" tylko "gildii"
4. pisze się "zaczął" zamiast "zaczą"
5. zamiast "wymyśleć" powinieneś napisać "wymyślić" bo taka jest poprawna wersja.

Dysortografia, dysleksja czy jakieś inne dysmózgowie ?

Ok. Nawiązując do tego co napisałeś to nie mam obowiązku ci się przedstawiać, toteż się nie ukrywam. Mój lvl nie jest na tyle znaczący, żeby być istotną postacią tej wojny. Nie włażę w zadek nikomu, ani wam ani aristocatsom. Nie mam takiej potrzeby. Gdybyś czytał ten wątek od początku to zauważyłbyś, że wcale ich nie popieram. Co do Archera, to niby czemu miałby pozostać neutralny ? Dlatego że niby polakami jesteście i powinien się patriotyzmem kierować, czy może masz lepszy powód ? Szczerze mówiąc mi to giertychowskim patriotyzmem śmierdzi. Dostaliście w dupę na Furorze i myślicie że uda wam się Pandorią zawładnąć. Populizm w grze internetowej ? Dla mnie to jest żałosne.

Ps. żałosny to ty masz nickname.
po pierwsze nie jestem na języku polskim,i to nie jest mój głowny cel na tym forum czy robić błedy czy nie.
po drugie nie będe się tłumaczył takiemu ćwierćinteligentowi czy mam dyslekcje czy nie. (odwołuje sie do słowa "cfaniaczek" )
po trzecie, ludzie którzy nic nie mają ciekawego do powiedzenia czepiają się niuansów, i ty to właśnie robisz.
po czwarte naucz się czytać ze zrozumieniem, nie napisałem żeby wszedł do wojny tylko napisałem o przyzwoitości.

@etun
Archer by skończył gre ponieważ Drotter i paczka nie dała mu życ dopiero po interwencji Liinka itd. zaczą spokojnie grać.A prawda jest to że szukacie pretekstu do dojścia Ario~, po za tym niewiem czemu ale przez takie twoje gadanie na Priv , prowadzi do afektacji i to zaczyna irytować ludzi, którzy nie mają żadnych podłych planów wobec siebie.

Ostatnio edytowany przez Demioh - 13-11-2007 o 23:01.
Demioh jest offline   Odpowiedz z Cytatem