Temat: Tibia Rules
Zobacz pojedynczy post
stary 26-11-2007, 21:21   #188
solano
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Pilnie potrzebna pomoc :)

Witam wszystkich forumowiczów.Nie wiem już gdzie mam sie zwrócić o pomoc.Ok. półtora miesiąca temu zostałem zbanowany za niby "multi-klienta,choć do dzisiaj nie wiem jak to sie ma do faktów.Czekałem na nabicie many - pojawił się gm -kazał tańczyć -tańczyłem (choć jest to dla mnie śmieszne narzędzie gm-ów,może dlatego że mam 38m lat i nie rozumiem wielu rzeczy),po zatańczeniu rozmawialiśmy ,póżniej znowu tańczyłem na rozkaz,ale po 5-7 minutach chciałem iśc expić ,gm kazał wrócić - wróciłem i znowu tańczyłem, pózniej powiedział coś czego nie zrozumiałem ( nie znam dobrze angielskiego ) i w tym momencie mnie zbanował - na 1 m-c (chyba b.surowo nie ? ).I konia z rzędem temu kto mi wytłumaczy co to ma do Multi-klienta ?? Napisałem prosbe o wyjaśnienie i jednocześnie skarge na gm-a ale pozostało to bez odezwu.1,5 tygodnia temu mogłem znowu grać ale dziś się skończyło - dostałem bana - nie wiem od kogo i wogóle nic nie wiem bo wczoraj kończąc grę było wszystko oki.Dziś chciałem się lognąć a tu ban.Wchodzę na swój charakter i O ZGROZO bana dostałem za wysyłanie linków z wirusami !!!!!.Czy wśród gm-ów nie ma rzetelności ,uczciwości i są bezkarni ?? Wiem że mogę pisać do Cipsoftu -ale po pierwsze nie znam dobrze angielskiego , po drugie już raz pisałem i się niedoczekałem.Może na forum jest ktoś kto pomoże wyjaśnić sprawę i zrobić trochę porządku z nierzetelnymi (delikatnie napisane ) gamemasterami
  Odpowiedz z Cytatem