Zobacz pojedynczy post
stary 16-12-2007, 09:48   #1
djmarcin87
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 03 2005

Posty: 17
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Paradise
Świat: Silvera
Poziom: 75
Skille: 80/58
Poziom mag.: 17
Domyślny Nostale Online

Polecam bardzo fajna grę Online, którą jest Nostale online. Bardzo ładna i przyjazna grafika typowo japonska i ciekawe bajery (np. mamy swoj ogrod w ktorym zbieramy zwierzaki .).. po porstu polecam serdecznie.
Jest to gra typu mmorpg tak jak tibia, mało znana w polsce i polska strona nie jest tak rozwinięta jak strona tibii ale powoli zaczyna się rozwijać.
Niedawno grałem jeszcze w tibie ale powiedzialem sobie, że czas zmienić otoczenie, spróbowałem zagrać w mu online, eudemons i conquera ale jak trafiłem na nostale online gra mnie tak wciągneła ze postanowilem tibie zastapic wlasnie ta gra. smile
www.nostale.co.uk zapraszam
Info gra jest nowa dlatego narazie najwyzszym lvlem jest 78lvl bodajrze, a w top 5 znalazl sie polak smile
Jak bedziecie mieli czas to zajrzyjcie! client niestety waży ponad 700 MB wiec polowa z was nawet nie looknie tongue
Wymagania to:
Procek - 500mhz podobno na wolniejszych tez śmiga
RAM - 256 MB jak wiecie wymagania mijają sie czasem z rzeczywistoscia. smile
Grafika - 16MB to chyba minimum
Internet -
Gra powinna ruszyć wszystkim fanom tibii smile podobno nawet na modemach 56k czyli najwolniejszym .
oto filmik z gry pokazujacy profesje:
http://www.youtube.com/watch?v=FzuTZQyPjYk
djmarcin87 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.