Zobacz pojedynczy post
stary 30-12-2007, 12:34   #2508
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mateuszmati1234 Pokaż post
no a najlepsi to som nobowie na roku ja ide tam gdzi jest te dzwi co sie klucz kupuje za 5 gp <na roku> i jakis 1 lev za mnom ja>co kurwa chcesz ? noob >sledze cei alt ty o tym nei wiesz ok ? ja > no jest niezle pojebany ale jak chcesz to mnei sledz cipko noob> aha a to ok no a potem
zezlem z nim na dul i na prawo a tajest 1 ogie n i 1 prAd ja> jak wedziziesz w ogien do sie tp do slai gdzi jest golden armor a jak wejdziesz w prad to dostaniesz miecz i kase a jak wejdziesz w eszystko po 2 razy to dostaniesz super niespodnianke to co wybierasz noob> wybierma super niesodzianke ala jest super bedziemy kumplami? ja> ok tez wejdz a tp nooob > weszlme alt to mnei bije ja > wiem ale potem nei bedzie i cie tp noob aha ok a potem jak on se tak przeszedl i mial red hp to ja do niego JA > no a nagrodom jest DED o mialem peha ale to cuz takie zycie XD zycze ci milego dnia noob> oszukales nei dlaczego bylismy kumplami ja> ty tak myslales noob> ale no <poweidzial tylko to a potem to go ogien zabil i sie skonczylo pisal na prv to go ignore a zaraz 2 historia ktura mi sie przydazyla "D
48 błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, w stylistycznych już nie wspominając. Patrząc na mój podpis, czasem ortografia się przydaje...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milten993 Pokaż post
Według mnie nobki się przydają w tibi dzięki temu jest ona fajniejsza
Miałem z jednym noobkiem fajną rozmowę
Ja- Hi
On- co ?
Ja- Jakie masz skille ?
On- Nie twój interes
Ja- Ded ?
On - Nie bo mam other hara i ci może krzywde zrobić
Ja- No to chodz na slolo
On- Nie moge obiad mam
Tak właśnie się zachowuje prawdziwy noob. Mówię o tobie
@MichaelloS
Najlepiej się nie wdawać w takie dyskucje. A najgorsze co możesz zrobic to dać się sprowokować
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Taka krotka sentencja pokazaujaca, zeby uwazac w tibii na bledy ortograficzne (lub nie zrywac sie ze szkoly dla Tibii )

11:41 Edi Ziomx [11]: buj waliconia rod

(jak sie domyslam chodzilo o Volcanic Rod )
Jak się domyślam chodzi o "Walikonia rud" Koleś sobie bk robił
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD

Ostatnio edytowany przez Lechista - 30-12-2007 o 12:39.
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem