Zobacz pojedynczy post
stary 26-01-2008, 13:52   #10
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Wyłapałem kilka błędów stylistycznych ;]

Cytuj:
HUNCIMI GŁÓWNIE : ROTY, MINOSKI, FROST TROLLE..
http://tibia.pl/earth.php?x=32013&y=31575&z=0&q=49.85 i schodzimy na dół. Tam jest baardzo wiele Frost Trollów, Rotwormów i Minosków oraz innych więc i zarobki są dobre ( ew. można robić lootbagi i tachać je na samą góre tej góry ;P tam znajduje się skrzynka pocztowa ).
Nie powinno być "huncimy" tylko zabijamy lub dajmy na to zabijamy (stylistyka i tyczy się to wszystkich "huncimy" w tekście xd)

Cytuj:
Kazordoon : Dokładnie nie wiem czy to mintwalin czy tomb pod mintwalin ;P Wymagania : Rope, 1bp mana potion + jeśli jesteś druidem to przynajmniej 1 bp hmm własnej roboty
Mintawlin jest głęboko pod AoT (Thais).

Cytuj:
Na koniec EQ :
20-28/30: Blue Robe, Plate Legs, Dragon Shield, Crown Helmet ( pewnie będą sugestie na temat Hat of the Mad ale wg. mnie te 20cap was nie zbawi a 4 arma owszem ) Leather Boots.
30+:Blue Robe, Blue Legs, Crown Helmet, Dragon/Vampire Shield, BoH ( jak was stać ), platinum amulet .
Ale mogłeś napisać że zamiast Blue Robe może być Mammoth Fur cape które ma 1 defa mniej, kosztuje średnio 6k (zależy oczywiście od serva) i że waży 20 uncji ;].

@poradnik
Poradnik jest bardzo dobry lecz posiada drobne błędy stylistyczne i jedno pominięcie (według mnie ofc). Ocenię go na 8+/10 a jak błędy zostaną poprawione to dam 10/10.
@Edit
Nooo teraz jak poprawione to daję 10/10. Gratuluję ;]
__________________

Ostatnio edytowany przez Juzefek - 26-01-2008 o 15:37.
Juzefek jest offline   Odpowiedz z Cytatem