Zobacz pojedynczy post
stary 08-03-2008, 10:39   #342
barteq767
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Podanie

* Twój nick.
Alryk Blood / barteq767
* Twój wiek.
Mam 17 lat. Za miesiąc 18 ;>
* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Więcej niż średni.
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
J. Niemiecki - Podstawowy.
J. Hiszpański - Amatorski.

* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
Delphi - Zaawansowany.
C++ - Średni (C#)
HTML - Zaawanasowany, tego nie da się nie znać
PHP - Podstawy
vb - Średni

* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
Dokładnie nie pamiętam. Coś około 3 lata, z różnymi przerwami. Gram dużo, lecz staram się nie uzależniać, co mi się kiedyś przytrafiło. Dziennie około 3 h (czasami 3-8).
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Alryk Bloodrain, Alryk Blood, schakowanych zostało mi kilka postaci, nie zostało wiele... Jestem "fanem knighta". Miałem też Sorcerer'a, niestety miałem hack'a. Na imie miał Boqas

* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Nie mam takich dobrych projektów którymi mógłbym się pochwalić, robiłem raczej strony "na zlecenia". Instalacja oraz obsługa różnego rodzaju CMS'ów nie jest dla mnie problemem. Strony robiłem raczej w formie amatorskiej.

* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Nie długo lecz zdążyłem poznać ten serwis "od podszewki"). Z forum korzystam od niedawna lecz z samego serwisu korzystałem dość długo...
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Mapy - W pewnym stopniu moge się przyczynić do ulepszania i doskonalenia ich.
Potwory - Temu jestem gotów oddać się w 100%.
Taktyki - Temu także.

* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Jak już napisałem znam różne środowiska programistyczne. Nie jestem jakimś tam "dzieciakiem". Jak większość użytkowników jestem fanem tibii.
Zasady ortografii także nie są mi obce.
Dając mi szanse macie pewność, że zyskujecie osobę wyrozumiałą, uczciwą, obowiązkową oraz dokładną. Wykazuję się chęcią do pracy oraz współpracą w grupie. Sądzę, że z moim dotychczasowym doświadczeniem mógłbym zaspokoić Pańskie pragnienie dobrych moderatorów.

Ostatnio edytowany przez barteq767 - 09-03-2008 o 19:47.