Temat: Historia Kyry
Zobacz pojedynczy post
stary 29-03-2008, 22:38   #89
Defroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2005
Lokacja: Sprzedana Postac
Wiek: 33

Posty: 32
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 151
Skille: 95/71
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
pajacu kogo nazywasz dzieckiem xD kogo kurwa, ze sie frajerem okazales i ze wogole nim byles to juz nie wspone hauhauha.
"Prosze wyslij mi ta kase, bo mam tak przjebane"
Z chwila kiedy dales mi pasy od tej postaci stala sie ona MOJA i moglem zrobi z nia o tylko mi sie podobalo. To juz nie byl twoj interes.

p.s. tak wogole to ciesze sie w huj ze ja kupilem bo zwrocila mi sie ona 4-krotnie i poznalem dzieki niej w huj ludzi z ktorymi utzrymywalem i utrzymuje caly czas kontakt, mimo niegrania w tibie od ponad 1,5 roku.

aha ..... ..... i fajny miales glosik jak z toba przez kom rozmawialem xD
elo mam kilka SS ale na innym kompie (z zadymy z brazolami i z pk akcji ) wrzuce je tu kiedysXD elo 4 friends =*
Niezła wazelinę tu wciskasz i nie za bardzo wiem o co ci chodzi.Z czego co pamiętam to ja śmiałem się z twojego głosu ;P Nie zapomnę ciebie jak kupiłeś postać i nie wiedziałeś gdzie się znajdujesz a było to venore.Musiałem ciebie do carlin prowadzić ;]

No jak mogę ciebie Pawlos nie pamiętać co wy teraz porabiacie? Ojj jak dawno z tobą nie gadałem na skype,chyba to było 2,5 roku temu.I tak nie zapomnę jak polewa z Szymiela zawsze szła

Ostatnio edytowany przez Defroy - 29-03-2008 o 22:41.
Defroy jest offline   Odpowiedz z Cytatem