Zobacz pojedynczy post
stary 25-06-2008, 05:31   #83
czaderak
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie Czy maile z hasłem kiedykolwiek dochodziły w godzinę?

Mam problem, ostatnio grałem w tibię rok temu, teraz chciałem zrobić sobie krótką wakacyjną sesję gry(no chyba że mnie wciągnie), ale moje stare pasy już nie działają(można było się domyślić), pomyślałem "Co tam. Założę nowe konto i najpóźniej jutro sobie pogram.[CHAR][/CHAR]" Jak pomyślałem tak zrobiłem, ale mail z hasłem do mnie nie doszedł, no to stwierdziłem, że może lepiej na starym e-mailu na interii nie próbować, założyłem nowy na gmailu. I co? Cztery dni czekam, a mail nie przychodzi ani na interię, ani na gmail Co mam robić?

P.S. W poradniku na temat rejestracji jest napisane, że te maile dochodzą w godzinę, jak dobrze pamiętam to chyba nigdy tak szybko do mnie żaden z nich nie doszedł. Czy ktoś w ogóle się z tym spotkał? Jeśli tak, będę wdzięczny jeśli mi powie na jaką pocztę tak szybko dochodzą?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zwracam honor, jest skrzynka, która odbiera te maile tak szybko to onet!

Ostatnio edytowany przez czaderak - 25-06-2008 o 08:44. Powód: udało mi się samemu poradzić z problemem
  Odpowiedz z Cytatem