Zobacz pojedynczy post
stary 27-06-2008, 16:25   #723
Duerroz
Użytkownik Forum
 
Duerroz's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Tutaj
Wiek: 32

Posty: 101
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Duerroz ma numer GG 1505492
Domyślny

Tak jaby ktoś chciał






Moje tłumaczenie 6 tesera, może być niedokładnie i zawierać błędy.(Proszę mi je wytykać)

Letni update, przyniesie nie tylko zmiany na mapie, nowe przedmioty i qesty, ale też i nowe potwory. Niektóre z nich chcemy przedstawić w dzisiejszym traserze.
Po letnim updatcie, cockroach będzie pierwszym stworzeniem napotkanym przez poszukiwaczy przygód na rookgardzie. Piwnica Santiago jest pełna, tych obrzydliwych lecz nieszkodliwych stworzeń.
Rycerze i magowie będą mogli sprawdzić swoje wyposażenie, w specjalnych, dla profesji, podziemiach, na nowej Wyspie Przeznaczenia. Skeleton warior, będzie pierwszym przeciwnikiem, na nowej wyspie. Siła, i fakt że są nieumarli, sprawi że młodzi magowie, nie będą mieli z nimi lekko. Rycerze spotkają nowe krasnoludy, zwane dwarf miners.
Pierwszymi stworzeniami, na które zazwyczaj poluje się na Mainie, są gobliny. Te małe zielone potwory, doznają liftingu twarzy, oraz w ich szeregi dojdą dwie nowe klasy. Gobli assasin, jest bardzo przebiegły i stosuje różne sztuczki, a goblin scavenger woli walkę na dystans zatrutymi brońmy.
Wyrmy, to silne i zwinne potwory. Ich ostre zęby zadają duże obrażenia. Inne kreatury , sea serpenty, występujące pod Thais są na tyle silne żeby zniszczyć okręt. Podobno nowy żywioł się obudził. Faktem jest, że destruktywne siły ziemi i energii, obdarzone ciałem występują w rożnych rozmiarach. Co jeszcze? Water element al dostał kompletnie nowy wygląd.
Bog riders i wisp, po tym jak ktoś umiera w bólu lub strachu, rosną w siłę obok ich miejsca zamieszkania. (trochę nie wiem o co chodzi). Atmosferę tego miejsca, tworzą rozkładające się szczątki. Bog rider’s prowadzeni są rzez obłęd co sprawia że są groźnymi przeciwnikami. Wisp, pobierają energie z sił natury. Nie są złe, lecz nie mają pojęcia co robią. Ich dotknięcie, wysysa z ciebie energie życiową. Grim repery są duchami jak whisky, lecz złymi natury. Kontrolują ciała bez życia, by wywoływać w śród ludzi strach i zamęt. Najgorsze jest to, że nawet ktoś dobry ich nie zabije. Nawet po pokonaniu, w ich ciałach jest dusza.
Po więcej, cipsoft odsyła na strony fanowskie.

Ostatnio edytowany przez Duerroz - 27-06-2008 o 19:03.
Duerroz jest offline