Temat: Diablo 3
Zobacz pojedynczy post
stary 29-06-2008, 16:45   #63
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PLague Pokaż post
Klimatu pierwszego aktu, zwłaszcza jak za oknem chmury, a najlepiej jeszcze ulewa, nic nie pobije.
Wy panowie sie na rzeczy nie znacie. Drugi, pustynny jest najlepszy - najciekawszy, ciekawie skonstruowana os fabuly, krajobrazy i potwory. Lepszy nawet niz 5!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh
Crysis ma baaardzo wiele do zaoferowania oprócz samej grafiki. Klimat ma fantastyczny, a strzelanie do wrogów sprawia ogromną frajdę - czego chcieć więcej od FPSa ?
Widzisz, dla kazdego cos milego. Jak dla mnie oprocz grafiki nie ma tam nic. Kto o nim za pol roku bedzie pamietal? Wydaje mi sie, ze bardzo malo osob... wole juz 3 raz przejsc ciekawego i innowacyjnego (jak na date swojego wyjscia) H-L2 niz grac w gre z fotorealistyczna grafika, przy ktorej po pol godzinie zaczne ziewac.

Cytuj:
Sam fakt, że wywalili tryb turowy (!) nie nastraja mnie zbyt pozytywnie. Po prostu Bethesda, IMO, dobrych gier robić nie umie - czego świadectwem jest Oblivion i Morrowind, które dla mnie są beznadziejnie i bardzo, ale to bardzo, nudne.
Fakt, tryb turowy to cos charakterystycznego dla Falloutow. Co do reszty, zgodzic sie nie moge - mi sie Morrowind nawet podobal, a Oblivion byl naprawde fajny. Sa to gry specyficzne, nie przecze, ale gdyby Bethesda sie postarala i zrobila wielki, pasjonujacy swiat Fallouta, moglbym poswiecic nawet tryb turowy


No coz, mam nadzieje, ze do czasu wyjscia D3 zdaze wymienic kompa. Diablo 2 bylo jedna z moich pierwszych oryginalnych gier i ani chwili nie zalowalem wydanej kasy
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem