Temat: Menera Thread
Zobacz pojedynczy post
stary 09-07-2008, 10:50   #8141
pvv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: Marklowice

Posty: 276
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Wio Wista
Profesja: Sorcerer
Świat: Menera
Poziom: 44+
Skille: 19/24
Poziom mag.: 45
Domyślny

@ude - ciebie i jak i kazdego gracza na menerze powinna obchodzic krytyka innych ludzi... to nie ty tworzysz serwer jakim jest menera, to nie ty stawiasz warunki tej gry na menerze, tylko zwykli gracze... Teraz zapytasz jacy zwykli gracze ? Ano tacy ktorzy nie pisza tu tak jak ja ty vade i kilku innych glupot na forum a działają, robia to co moga robic, zeby kazdemu graczowi bylo lepiej... Teraz znowu zapytasz co robia ? hmm zwyczajnie grają nie przeszkadzają(lurtują itp) i nie wyzywają innych ludzi ... Kazda osoba nawet ja jest poddana tutaj krytyce, nie tylko na forum a nawet w tibii, wiec nie mow ze opinia nawet 10 lvla
Cytuj:
niespecjalnie Cie obchodzi
, bo moze sie zdarzyc ze ten low lvl zrobi ci wiecej szkod niz jakis 150-200 lvl ...

Jak juz wyzej bylo napisane: osoba ci nic nie zrobila a juz knujesz plany przeciwko jej... jesli jestes taki madry w stosunku innych slabszych graczy, to dlaczego nie wyjdziesz (nie bedziesz przeszkadzac) osobie o rownym lub wyzszym lvlu ? Radze ci popatrzec na Candie co tam robia 2 gildie ... tepia takich cwaniakow i to nie sa zawsze 200 lvlowce a 80-120 lvle trapuja innych ...
__________________
18:22 Kili Tadi [13]: nie przeginaj mam prawie 14 level a ty dziesionty hahahahahahaha

11:50 Aldra Kara [85]: dalej walisz kapucyna przy tibi ?
11:50 Aldra Kara [85]: xD
11:50 Vizawo [160]: lekko

02:11 Hero Star [3]: i am drinking coca cola and u come and say im suck
pvv jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.