Zobacz pojedynczy post
stary 19-07-2008, 13:39   #56
maxen13
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 05 2008

Posty: 109
Domyślny

Sprawa z privami jest prosta i porownywalna. Tak samo jak z Tibia rl i Tibia OTS ale ta gra jest troszkę z*****a więc już o niej nie mówię.


Co do WoW'a

No tak są te privy i globale. Na privach niby fajnie bo jest za darmo i dlatego jest tam więcej dzieci i noobkow bo ich rodzice nie chca wydawac i na grę i na abo ale ja się im tak wcale nie dziwię no bo w czym sens?

Privy i globale są jak dwaj bracia ale jeden jest zły a drugi dobry. Ale który jest zły? Ten wybór pozostawiam wam ale ja uważam że global bo Blizzard ( tak jak każdy inny normalny człowiek,firma dostaje pieniądze za to co robi czyli pracuje. My gracze czyli tak jakby szefowie Blizzarda płacimy im za to co zrobili. Ale oni i tak nie tylko czerpią kase z tego abonamentu. I w tym momencie zły brat zazdrości dobremu i zachowuje się prawie jak Robin Hood- daje ( no nie powiem że biednym) tym którzy nie chcą płacic takiego WoW'a ale bez potrzeby płacenia. Oczywiście są wyjątki które zostały przedstawione w tym temacie.

Mimo że Priv i Global to bracia różnią się między sobą. Porównajmy ich do robotów albo innych urządzeń. Priv jest jakby darmowym chlebem lub samochodem albo czymś innym ale jest twardy niedobry i zpleśniały/stary popsuty do wyrzucenia, a natomiachst Global to świeżutki chlebek, miękki i smakowity/ super bryka, szybka i odlotowa.

Tym się różnią. Ja osobiście grarłem na Privie i Na Globalu. I co? Najpierw zagrałem na Privie. Wybrałem wojownika ponieważ po przeczytaniu pewnych informacji sądziłem że może byc bardzo potezny. I tak było. Szybko awansowalem w poziomach i umiejetnosciach. Po kilku dniach osiagnolem prog poziomu 60. Dlaczego 60? No tak nie miałem wtedy dodatku. Po tej grze byłem nie za bardzo zadowolony. Fakt. Byłem potężny ale co z tego? Nie dawało mi to satysfakcji ponieważ było to za proste. I tu ukazały się minusy brata Globala. Jeden już wymieniłem. A następne? Nie wszystkie moje umiejętności działały. Skarżyli się na to również moi inni kompani. Potfory były jakoś dziwnie słabe np. taki mag wogóle nie atakował czarami! Ale wiem, możecie mi narzucic że wybrałem złego priva ale po kilku godzinnym studiowaniu listy wszystkich privow zdałem sobie sprawe że wszystkie są takie same.

I w tym momencie uruchomiłem swoją 10- dniową darmową przepustke do prawdziwego świata Warcrafta. Zaczołem jako krasnoludzki łowca ponieważ fakt że może urzywa broni palnych i miec u boku potężnego zwierzaka bardzo mnie ucieszył ponieważ lubie zwierzęta. Po włączeniu gry spotkałem innego łowce, bardziej doświadczeonego który widocznie czekał na swojego kolegę.
Przywitałem się z nim i zapytałem jak mu się tu gra. On powiedział że wspaniale. Powiedział: "Może i nie jestem potężny ale jestem dumny ze swojego poziomu doświadczenia i dumny że mam wielu przyjaciół na których mogę liczyc i swoją gildię"

Ja też po kilku dniach stałem się taki jak on tylko że, bez gildii. Moje darmowe 10 dni wygasły ale ja byłem szczęśliwy majac 20 poziomowa postac na globalu. Kupiłem miesiąc abonamentu i zaczołem p[onownie się cieszyc grą. Wróciłem na priva po tym jak moj abonament się skonczył ale po kilku minutach gry wylaczylem WoW'a. Wole wydac te 50 złoty na czysta przyjemnosc niz grac za darmo i gnic jakby w wiezieniu.

Granie na privue również jest kradzieżą. Pomyślcie. Wy stworzyliście WoW'a. Jesteście bardzo dumni z waszego dzieła. Aż nagle dowiadujecie się że ktoś tak jakby rozdaje waszą grę za darmo na lewo i prawo kiedy tylko najdzie okazja.

Wiem że dużo się rozpisałem ale mam nadzieję że chociaż połowę privowiczów tego forum to zmobilizuje i albo zaprzestaną grę albo wydadzą te 50 zł. Mam nadzieję że się stanie to drugie.

Pozdrawiam,
Fan WoW'a
maxen13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem