Zobacz pojedynczy post
stary 19-07-2008, 15:49   #62
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner Pokaż post
Grałem na globalu i nie widzę żadnej różnicy poza tym, że było trochę więcej ludzi i potworki nie respiły się w miejscach, w których stoję. Czyli nie mogło być tak, że siedzę sobie na trawce bez hp, a tu nagle się pojawia jakiś ostry mob, mimo, że go wcześniej ubiłem.. xD
Z całym szacunkiem - jesteś ślepy albo w głębi ducha oszukujesz sam siebie. Ja ciągle będąc newbie/noobem bez trudu zauważyłem masę różnic (znacznie poważniejszych i dokuczliwszych niż te wymienione przez Ciebie) pomiędzy globalem, a privem. Miałem wtedy za sobą jedynie 10 dni gry na globie, ale wychodzi na to, że ty nie grałeś nawet tych głupich 2 dni. ;p Bo ile czasu trzeba aby natknąć się na byle jakiego elitarnego potworka? Ile aby odwiedzić pierwszą low-lvl instancję (DM/WC)? Albo pierwsze BG? Nie wspominając o dziwnym uczuciu, że tu i tam brakuje jakiegoś questa, tutaj powinien chyba stać jakiś NPC podczas gdy jest pusto, ten czar zadawał chyba znacznie wyższe/niższe obrażenia, itp. itd...
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem