Temat: Serwer SS'y z Astery
Zobacz pojedynczy post
stary 23-07-2008, 22:25   #10613
Szlaga
Użytkownik Forum
 
Szlaga's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2006
Lokacja: Rumia

Posty: 651
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

vhal twoje teksty juz sa stare wiec jak obrazanie kogos cie dowartosciowuje to wymysl cos nowego bo to nudne juz czytac cos co sie zna a na expa cie wzielo bo co "kilka pixeli "wiecej chcesz miec ? tylko wez nie siedz tyle co ja bo tez bedziesz "nolifer" i co wtedy?
thar nie ja to zaczelem trzeba bylo myslec zanim napisaliscie 1 posta na ten temat ze sie zrobi spam z tego
Edit
Tylko na tyle cie stac ? slabo powyzywaj jeszcze troche no co ci szkodzi
I jak idzie exp? ile juz h expisz? tylko nie przesadzaj bo ktos ci powie "nolifer"

Eh mi sie nie chce konczyc lubie jak ktos po 2 stronie kabla mnie powyzywa mam z czego sie posmiac
A wiecie co jest najlepsze innych wyzywacie od "nolifer" a sami odpisujecie na moje posty w granicach do 10 min wiec "nolifer" wyzywa "nolifera" ?? ciekawe
Jakis ss zeby za duzego spama nie bylo ;p

Edit
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -Thug- Pokaż post

@Edit
ABSUEHAUSDHUAHEUSAHDA BSEHAUSHHEAAUHAESHSAEUHSEAHUEASHUEASUEAHEHAHAHAHAA SUEHAHAEHEHEAAEHAEHHEAHAESHEHUASHUEHUAE XDDDDDD!
Nie wiesz co odpisac to sie jeszcze bardziej osmieszac bedziesz?? wiem wiem prawda boli no ale odpisz jakos normalnie powyzywaj mnie troche jeszcze
__________________
01:05 GM Laylee Hydra-Breeder [2]: you are lucky this time, but next time you lure, you risk a ban

Ostatnio edytowany przez Szlaga - 23-07-2008 o 23:04.
Szlaga jest offline   Odpowiedz z Cytatem