Zobacz pojedynczy post
stary 19-08-2008, 11:00   #9301
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez JacekIDK Pokaż post
Witam mam już 21 level !
Skile 48/47 M lv 3 !
Eq Dwarven Axe Dwarven Shield Plate Legs Brass Armor Soldier Helmet Leather Boots !
Mam 15 k kupić coś z eq?
Czy expić z tym co mam tylko gdzie?
Jak powiedział Pan nade mną, poskilluj minimum do 60/60, a następnie możesz iść expić na dwarfy/soldki, tomb pod dtd, amazonki, dc.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sestor Pokaż post
46 RP eq :Golden Armor, Demonka, BOH, Crus Helmet, Blue Legs, Royal/Eanch Spear gdzie expic zeby byl bardzo szybki exp do 50 lvla moze byc waste ale nie takie niewyobrazalne ;] za tp na tombach troche wolno ten exp leci jak dla mnie

Ps czy dam rade na ancientach?
Akurat pallem na tym lvl ciężko szybko expić. Najlepiej weź blokera i masowo bij właśnie ASy/DLe/Hydry/Behe.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LibellAstus Pokaż post
A więc byłem na tych tombach co mi voniek proadził tam za tp i calkiem idzie exp ale waste ;/ mało leci może jakieś inne rady ?


P.s czy ancient shield cos warte?
Ancient Shield - 2k u Rashida. Jakbyś mógł opisz swoją postać jeszcze raz, a wymyślimy coś innego

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tibijczyk-suzarion Pokaż post
moze powiecie mi gdzie moge expic moim 21 sorkiem na faccu..moje eq to blue set, crusader helmet, boh, dwarven shield (-.-' wkrótce medusa xD) myslalem o tombach ale tam jest duzo knightow wysokolevelowcow ktorzy nie dopuszczaja nawet na -3 poziom a na dwarfach soldierach exp idzie jak krew z nosa, a -5 w kopalni to chyba niezbyt dobry pomysl (5 guardow leci na raz a zeby ropnąć to tez trzeba najpierw niezle oberwac)
btw. gram na pvp ..
Z gory dzięki
Dobij 22 poziom na dwarfach/amazonkach, a następnie możesz biegać po początkach PoH (tutaj ostrożnie), dc, rotach na fibuli/w venore.
__________________

Ostatnio edytowany przez Voniek - 19-08-2008 o 11:04.
Voniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.