Zobacz pojedynczy post
stary 31-08-2008, 10:24   #9545
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

lol. beznadziejne expowiska dla palka oprocz piratow. malpy.. 25k/h expa? ; p zolwie masa botow i raczej hity nie beda wchodzic takie jak knightowi.


- Lizardy (25-35k/h) 2-3k gp/h
- Malpy -1 (20-30k/h) 1-2,5k gp/h
- Male frosty (exp 40-50k/h nawet, ale waste.. trzeba uwazac na duzego frosta) 0k gp/h? ;d
- Tarpit tomb -3 (35k/h), do 5k gp/h [jest tam tylko 1 ghost przy wejsciu na -3, wiec spoko]
- Tarpit tomb -4, na górze od wejscia (na dole behemoty), do 5k gp/h
- Stone tomb -3, exp 35k/h, do 4k gp/h
- Stone tomb -4, hardcore&DUŻE waste ale expa 60-70k/h miałem o.O Radze isc z kumplem 50~ rp z shared exp, oczywiscie musi byc to osoba zaufana bo jak cos poleci (necro, gs) to wiesz [:, waste
- Barbariany sredni camp,35k/h? nie mierzyłem, 3-4k gp/h
- Piraty +2 oraz przy Pirate Outfits Quescie, 35-40k/h, do 4k/h
- Dragi w Ankh, ostatni resp, mozesz próbowac DLe z enchantkami od 42 lvl, to juz dla sportu. NIE POLECAM DRAGÓW
- Giant Spidery, to juz tez sport, rzadko mozesz znalezc ale ja w 20 gsach znalazłem 2x knight armor i gs silk, i exp był niczemu sobie
- Mino Tower na Darashii?
- Helheim -1 dla kasy (do 3k czystej kasy wyciagnie, a jak poleca poc to z 5 na luzie; expa mysle 20-30k/h) , -2 dla expa (kasy 5k, czasem bedzie wiecej jak cos poleci; przy duzych grupach potworow uzywasz exori sana; exp do 45k/h; troche waste potów jak laga zlapiesz


tu masz moja liste, kopiuje juz ja z 20 raz.

ps. malpy (banuta ) na polnocny-zachod od port hope
nargor - questa trzeba, poszukaj na tibia.pl
zolwie - rowniez trzeba questa (eleonore)

dodalbym moze cyclopolis jak jest wolne, na -1 i -2 wyciagniesz do 35k/h i zarobisz pare groszy

Ostatnio edytowany przez robek - 31-08-2008 o 10:25.
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem