Zobacz pojedynczy post
stary 02-11-2008, 13:55   #75
LookamZzaRogu
Użytkownik Forum
 
LookamZzaRogu's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Złotów
Wiek: 30

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sanchineq
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

@Xr3
Posłuchaj, jedyne co mnie na prawdę w*****a w tibii nie licząc pierdół typu kartki świąteczne które nie powinny się w ogóle znaleźć w grze MMO, która rozgrywana jest w średniowieczu, to to, że nie ma serwera na którym nie byłoby kilku(dziesięciu) powah abuserów. Może Cię zaskoczę, ale wcale nabicie 100 lvl'a w jak najkrótszym czasie botując na larwach nie jest najważniejsze. Najważniejsza jest dobra zabawa, dla niektórych jest to expienie (nie napisałem nic o dodaniu nowych serwerów czy zwiększeniu ilości ekspowisk, bo wg mnie jest to oczywiste. Prawdą jest też to, że na przepełnionych serwerach nie da się grać z powodu lagów. CipSoft chce mieć więcej graczy, ale nikt nie będzie grać w słabo rozwijającą się grę, w której raz dziennie, jak nie częściej, dostajesz kicka), a dla innych różne ciekawe questy, raz na jakiś czas wspólny hunt z kolegami czy rozmawianie z kumplami pod depo pijąc tibijskie wino. Po części zgadzam się z Wami, że Tibia idzie w stronę Simsów, co przynosi czasem dziwne efekty, ale jeśli to sprawia większości przyjemność, to czemu nie! Zawsze możesz odciąć się od tego i po prostu pójść expić. Nie jestem jednym z tych, którzy czekają na różowe chomiczki i nazywają swoje postaci "Zbysiu Naleśnik Czarnego Zła", naprawdę jestem za tym, żeby Tibia nadal byłą grą rozgrywaną w czasach miecza i magii, ale niewielkie urozmaicenia (które wcale nie nawiązują do czasów teraźniejszych) przecież nikomu nie zaszkodzą. Chciałbym jeszcze powiedzieć, że przecież Tibia jest GŁÓWNIE przeznaczona dla dzieci i młodzieży żądnych przygód w tym jakże fascynującym świecie, chociaż dorośli (nie wiem, czy nie powinienem się do Ciebie zwracać per pan) też znajdą w nim coś dla siebie.

Anyway, to jest MÓJ punt widzenia.
__________________


"A friend in need is a friend indeed."
"A friend in need is a friend indeed."

Mówimy
STOP okaleczaniu polszczyzny!

"Rozum jest nie w wieku, lecz w głowie."
LookamZzaRogu jest offline   Odpowiedz z Cytatem