Zobacz pojedynczy post
stary 09-11-2008, 08:19   #11
Rafal_Dudek
Użytkownik Forum
 
Rafal_Dudek's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2008
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 62
Rafal_Dudek ma numer GG 4842648
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LookamZzaRogu Pokaż post
W ogóle te tabelki jakieś dzikie, jak robisz działania matematyczne to może byś je tak tutaj zamieścił? Nie wiemy, czy na pewno te obliczenia są dobre, albo skąd w ogóle takie wyniki się wzięły? Co podzieliłeś przez co etc...
Do tego powiedz mi, jakim cudem paladyn musi wytracić więcej gp na potiony, żeby uleczyć się tak samo jak knight? Obydwoje ponoć używają exury... (tak właściwie to exura jest od 9 lvla, a nie od 8). Co do całkowitego leczenia z life ringiem wliczyłeś też przyrost HP podczas jedzenia, tak? Bo inaczej to wyniki powinny być takie same ^.- Coś mi się wydaje, że tabelki zielona i żółta u knighta powinny się znaleźć u paladina i na odwrót ;P Wracając do tych life ringów jeszcze - mimo tego, że rycerzowi szybciej odnawia się HP, to paladyn przecież szybciej dostaje MP, do tego lepiej leczy się za manę z pierścienia, więc wg mnie to paladyn powinien umieć lepiej wykorzystać ten itemek... Już się cały poplątałem, popraw ten poradnik, żeby nawet dzieciak z podstawówki mógł się połapać co i jak...
W sumie mógłbym zamieścić działania...
Co do tego że exura powinna być od 9 lvla, masz rację.
Paladyn leczy się więcej z Exury bo ma wyższy mlvl.
Nie wliczałem w to jedzenia bo gdy leczysz się na huncie z potków to też jesz. Wliczanie jedzenia sprawiłoby, że nie da się dobrze porównywać kosztów leczenia l ringiem do potków.
Life ring zawsze odnawia 400 hp i 1600 many

Dziękuję za uwagi Poradnik poprawiony, ulepszony, dopieszszony, doszlifowany do-you name it

Ostatnio edytowany przez Rafal_Dudek - 09-11-2008 o 11:48.
Rafal_Dudek jest offline   Odpowiedz z Cytatem