Zobacz pojedynczy post
stary 13-11-2008, 13:34   #1
Runesten
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 08 2006
Lokacja: 50° 25' N 19° 13' E

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 159
Skille: 93/91
Poziom mag.: 9
Żarówka Nowa Rodzinka (Gildia) - Nabór !

Element Family

Witam !

Na wstępie napiszę coś o sobie :

Bo długim okresie gry na n-pvp oraz pvp postanowiłem spróbować czegoś, nowego, czym jest pvp enfo : ) Doświadczenie mniej więcej 'jakieś posiadam'. Od 7.5 zacząłem swoją przygodę, aktualnie 159 EK na świecie n-pvp.



Postanowiłem założyć rodzinkę ( późniejszą Gildię ), dla graczy, którzy wiedzą co oznacza słowo braterstwo, pomoc i zaufanie !. Inferna jak wiadomo jest światem enfo, tak więc zapewniam, że bardzo często będziemy bawić się w akcje PK. Równie dobrze, będziemy wykonywać wszelakie Questy oraz pomagać sobie wzajemnie w trudnych sytuacjach oraz Expieniu.
Rodzinka, ta będzie inna niż wszystkie, gdyż osoby, które będą się w niej znajdować, będą dawali coś od siebie by poprawić nie tylko klimat gry, ale również wszystkie inne ( jak najbardziej ) istotne rzeczy.

Nieco o sprawach organizacyjnych :

W niedługim okresie, zostanie wykupiony serwer TS, aby nasze porozumiewanie stało się ułatwione do minimum.

Strona www, [Forum] rodzinki (Gildii) zostanie założone przeze mnie po pewnym upływie czasu, gdy ekipa zrobi się naprawdę zgrana i stała.

Wzór składania podań dla chętnych :

1. Coś o Sobie [zainteresowania, cechy charakteru, podstawowe informacje]
2. Co osiągnąłeś w TB dotychczas ? [Lvl, Kolekcja [?], Wszystkie Inne]
3. Co chciałbyś osiągnąć poprzez przystąpienie do Element Family ? [ : ) ]
4. Dlaczego chcesz wstąpić w progi Element ?
5. Posiadasz Płatne konto ? [Pacc]
6. Dolera czy Inferna ? [Uzasadnij Swój Wybór]
7. Porażka czy Zwycięstwo ? [Uzasadnij]
8. Kilka Zdań od Siebie.

Podania proszę składać najlepiej na Gadu :

~9069673

Ewentualnie w Grze :

~Exella

Wszystkie Podania nie stosujące się do Wzoru będą automatycznie odrzucane oraz ignorowane.

Lista członków Element Family :

~Runesten
~Vamanaun
~Xaax
~Mahomet

Pozdrawiam

~Element Family

Ostatnio edytowany przez Runesten - 15-11-2008 o 18:17.
Runesten jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.