Zobacz pojedynczy post
stary 13-11-2008, 14:49   #2
Vamanaun
Użytkownik Forum
 
Vamanaun's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 102
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Malvera
Domyślny

Napiszę na gadu zaraz, zrób może listę osób

1. Coś o Sobie [zainteresowania, cechy charakteru, podstawowe informacje]
2. Co osiągnąłeś w TB dotychczas ? [Lvl, Kolekcja [?], Wszystkie Inne]
3. Co chciałbyś osiągnąć poprzez przystąpienie do Element Family ? [ : ) ]
4. Dlaczego chcesz wstąpić w progi Element ?
5. Posiadasz Płatne konto ? [Pacc]
6. Dolera czy Inferna ? [Uzasadnij Swój Wybór]
7. Porażka czy Zwycięstwo ? [Uzasadnij]
8. Kilka Zdań od Siebie.

1. Michał z Łodzi, 17 lat. Od dłuższego czasu gram w Tibie z mottem 'I really dont care'
2. 116ek malvera, 133ek valoria, 78ed valoria, kilka sharowanych postaci w tym 191ek secura, którego już nie ma. Nie mam zamiaru sharowac nigdy wiecej. Kolekcja.. nie wiem zbytnio co napisać. 1kk w gp, full set, 3 anni itemy, inquisiton item, z outfitow drozszych to first full female oriental (1,5kk)+ 2x male oriental , full barba, rózga u maga, full knight, nobleman i noblewoman, full hunter, assasin z 1 addonem, bear paw addon na rooku ;d
3. mimo ze jestem w rzadzacej gildii na valorii po wygraniu wojny jest nie fajnie, bo gramy tam sami dla siebie. osiagnac.. moze respekt, szacunek albo samo zapisanie sie w historii jako jedna z legend pvp czy cos w tym stylu.
4.pvp-e nigdy nie poznalem, mam nadzieje ze team nie bedzie jakims niewypalem czy cos w tym stylu i mysle ze moge cos wniesc robiac druida, w tym paralyze/m val shooter.
5. owszem, lecz na glowny koncie mam ostatniego bana i bedzie delate - zrobie postac na nowym koncie, ale oczywiscie z premm
6. wiem ze na infernie jest fajna wojna. na infernie 64lv do top 300, w tym tylko 15 osób wbija wiecej niz 50k expa dziennie (biorac pod uwage ostatnie 7 dni), dolera -74lv do top 300, w tym az 60 sob expie po 50k dziennie i więcej. dodatkowo dolera jest usa, przec co niektorzy moga miec problemy. dlatego wybieram inferne
7. nie rozumiem zbytnio o co chodzi. mysle ze jesli zbierzemy dobry team -tj. okolo 20 osób i wszyscy zrobią druidów, sorców. beda grac, ew. bocic ale z czujkami czy innymi opcjami zabezpieczajacymi to mamy szanse odniesc sukces [?] mozliwe ze ktos do nas dolaczy jako supporter i mozemy cos soba zareprezentowac.
8. postaram sie wniesc jak najwiecej. bralem udzial w kilku wojnach na zwyklych serverach pvp. nie gram juz tak jak kiedys, mimo wszystko ogarniam troche o co chodzi. mam nadzieje ze to wypali.

pozdrawiam
__________________
GO FOR IT
Jean here!

[center]My blood to your blood, your blood to mine.
Our unity over all, until the end of time.
My life for the family, my sword for the victory.

forever and in eternity!

Ostatnio edytowany przez Vamanaun - 13-11-2008 o 15:05.
Vamanaun jest offline   Odpowiedz z Cytatem