Zobacz pojedynczy post
stary 07-12-2008, 13:52   #81
Gawus
Santa Claus
 
Gawus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2006
Lokacja: Polska/England
Wiek: 33
Wpisy bloga: 6

Posty: 517
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 123
Skille: 90/83
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gawus Gawus ma numer GG Kocham Natalie Adres Jabbera do Gawus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Proponuję już nie udzielać się w dyskusje z Kaczanthebestem bo do niego nic nie dociera, po prostu go ignorujcie. (jednak test na IQ przy rejestracji byłby dobrym pomysłem ; |)
Chcesz, żeby nam forum padło? Forum bez użytkowników to nie forum...

Aha i powiem Wam, tym, ktorzy narzekają na miecze świetlne, na vadery, na mechnikę i jakieś tam samchody..

Test Server jest fajny, questy rowniez ncizego sobie, potwory - cos nowego..
Pamietajcie, ze Cipsoft mial sporo problemow technicznych, przy ktorych naprawie pracowali nawet graficy.. wiec mieli troche malo czasu, ja jakies naprawde fajne stwory..
ale ja tak naprawde wiem co was boli.. 3/4 tego forum to osoby z maxymalnym 60-70 poziomem.. to was boli, ze bedziecie miec na nich waste, ze to nic ciekawego, ze i tak nie zrobicie questa bo jestescie po prostu za slabi..
pozatym, jak niektorzy mowili, 'zaawansowana' technika byla juz od dawna w naszym swiecie, potem byl jej upadek i ponowne narodziny, do dzis sie ona rozwija.. nie znacie legend o atlantyzie? nie pamietacie DaVinciego? jego pomyslow? Obudzcie sie i spojrzcie zyciu prostu w twarz..


/Rase, a grales? grales na Ts? Poczekaj az zagrasz po update dopiero mow, o rzeczach ktore nie pasuja.. otoczenia, predmioty i potwory jak najbardziej pasuja do klimatu gdy.. gra powinna sie rozwijac, a nie stac w miejscu.. zreszta, takie rewolucje jak ta teraz w grze zwieksza ilosc zer na koncie CipSoftu, a o to tu chodzi ;-)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wald_Kerius Pokaż post
No no no!! Od Gawusia to wy wara, bo pobanuje jak...
:eek: Your Gawi :eek:

Ostatnio edytowany przez Gawus - 07-12-2008 o 13:58.
Gawus jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.