Zobacz pojedynczy post
stary 07-12-2008, 16:04   #89
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gawus Pokaż post
To po co komentujesz, jak i tak nie bedziesz w to gral,
<łyka tabletkę na uspokojenie>
1. Forum jest od tego by komentować
2.
Cytuj:
i tak kurwa grac bedziecie no, czy beda pistolety, miecze czy bomby atomowe, czy ebdziecie plywac statkami, samochodem jezdzic czy latac samolotem i tak bedziecie w to grac..
W takie g.... NA PEWNO nie będę grać.
Cytuj:
nie grales i nie wiesz jak jest to sie nie wypowiadaj na ten temat..
WTF? SKĄD TY TO WIESZ!? Wiesz więcej na temat mnie niż ja sam? Xd
Muszę cię rozczarować
btw chciałeś w tym momencie udowodnić jaki ty to "pro" jesteś czy mi się wydaje?

Cytuj:
Tematy z teaserami powinni byc pozamykane zebyscie nie pisali glupot..
Zapomniałeś o sobie

Cytuj:
jakby kazdy update byl taki sam, to gra bylaby nudna? Zachowujesz sie jak idiota..
W tym momencie mam ochotę cię walnąć pięścią w twarz za taką głupotę. Nie wiem w jaki sposób twój mózg funkcjonuje i nie zamierzam w to wnikać.
Tak na przyszłość, póki jestem spokojny - zastanów się zanim coś napiszesz, przeczytaj ponownie najlepiej



Może to trochę wam rozjaśni sytuację
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dzik11
i złoto włosy książe pognał do wieży na swoim białym rumaku że by uratowac księżniczkę ale zamiast smoka zobaczył na swojej drodze wielkiego transformera więc postanowił zejśc lochami ale tam biegali zmutowani ludzie i zwierzęta więc poszedł po pomoc do miasta ale miasto wyglądało jak wielki statek kosmiczny więc zawrócił ale miał szczęście zobaczył wybite wszystkie potwory i jakiegoś kolesia który biegał w kółko i pisał exura więc wszedł do najwyższej wierzy patrzy a tam w łóżku ktoś leży zbliża się bardziej odsłania zasłony a tam leży jakiś chłop i mówi plx free items
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 07-12-2008 o 16:18.
Rocket Slayer jest offline