Zobacz pojedynczy post
stary 10-12-2008, 17:21   #95
edmun
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

dziekuje cipsoftowi za poinformowanie ze bedzie update i ze trzeba kase wyciagnac z konta na rooku. zebym wiedzial. a teraz co ? inflancja? kryzys gospodarczy na swiecie odbil sie na Tibii?
Zastanawiam sie co sie stanie z kasa ktora byla na koncie. Przejdzie na cipsoft?
W takim razie ja dziekuje za taki interes...

Mam w dupie kolejne update'y, jako osoba powyzej 20+ roku zycia, uwazam ze wydanie chocby 1 zl bezposrednio na Tibie mija sie calkowicie z celem.

Co Ci to daje? Lepsze granie? Ale granie w co? W gre ktora nie ma konca, a platne konto niedlugo sie skonczy i bedziesz musial dokladac kase zeby dalej grac?

Troche moim zdaniem bezcelowe. Gra ma sluzyc jako rozrywka, a nie pozeracz kasy.

No ale przeciez Cip'y musza jakos te niesamowicie drogie servery utrzymac... no tak...

Pozdrawiam normalnych ludzi - tych ktorzy nie daja sie otlumanic Cip'om i pomimo posiadania FACC i posiadania rowniez rookstayera, lubia grac...
lubia grac normalnie.
A po co rookstayer?

Zeby moc uszczesliwiac innych graczy....
I pod zadnym pozorem nie mylcie, ze wszyscy rookstayerzy to Ci co caly czas expuja.
Nie znacie swiata prawdziwego rookstayera, to powiem krotko i dobitnie "mor** w kubel"
bo wypowiadacie sie za ludzi, dla ktorych exp czy kolejne gp zupelnie nie maja znaczenia,
natomiast ma znaczenie ciekawa gra, dobre riposty i przede wszystkim swietna zabawa, chocby charakteryzowana.
a jak nie potraficie zrozumiec, to wydawajcie dalej kase na ta gre.
obudzicie sie majac 18-25 lat, dlaczego popelniliscie blad.
Tyle ode mnie