Zobacz pojedynczy post
stary 18-12-2008, 11:23   #7925
Adedin
Użytkownik Forum
 
Adedin's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adedin
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 31
Poziom mag.: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Galera_Warrior Pokaż post
1. Ultrasem nie jestem, lecz mimo wszystko interesuje sie tym ruchem.
2. W carlin bylem wczoraj 2 razy, i jakos zadna pipa mnie nie ubila. Probowaliscie zrobic glupiego trapa przy statku na Isle of Kings, ale poziom waszej inteligencji dorownuje zeru wiec nikt nie padl.
3. Naucz sie troche szacunku szczylu, bo kiedys w zyciu sie przejedziesz nie raz.
4. Ponawiam moje pytanie, jezeli te "piksele" sa takie zle, po co spedzasz na forum cale zycie? Kompleksy? Szukasz przyjaciol?
ad. 1
to po chuj masz w podpisie, ze jestes ultrasem?
ad. 2
jestes kolejnym cfaniackiem ktory raz uciekl i teraz bedzie nam pisal na forum ze jaki to jest pro - gz
ad. 3
do twojej wiadomosci Zwirek nie jest juz "szczylem"
ad. 4
wchodze na forum poniewaz lubie pona*******ac z takimi bukietami(pozdro dla Ridofa) jak ty nie wchodze tutaj co 1h, mam ustawione autologowanie, forum jest duze wiec moge przegladac tysiace tematow/postow tutaj

btw
gra tibia jest jak kazda inna gra mmorpg, masowe lvl up. A gdy tylko odcina ktos sie od tego, zabija etc. zaczyna sie ostra napinka ludzi ktorzy tak niestety nie moga :< tak wiec to ty tutaj masz jakies kompleksy. Tak przez tibie poznalem kilku ciekawy ludzi, nawet kilkunastu i nie musialem przy tym miec supah lvla. Tak wiec skoncz pierdolic o kompleksach bo ich nie mam i zacznij myslec nad swoimi postami. -.-
__________________
Zapraszam do grupy Camera Obscura
a tutaj nasze forum

http://www.youtube.com/watch?v=Aew5QRKPHGc

Ostatnio edytowany przez Adedin - 18-12-2008 o 11:27.
Adedin jest offline   Odpowiedz z Cytatem