Zobacz pojedynczy post
stary 30-12-2008, 16:22   #19
Glannath
Użytkownik Forum
 
Glannath's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008
Lokacja: Winterfell

Posty: 285
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Nie wiem, czy mi i Drakonowi chodzi o to samo, ale przyznać trzeba, że ma rację. Bo na ch*ja nam nieobiektywne wybory z bezmyślnie ułożonymi kategoriami...
Drakon napisał dobrze - połowa ludzi głosuje na swoich kolegów, pomijając przy tym naprawdę fajne fake'i, które często są lepsze od tych, które wybieracie.

Poza tym, wybory są kiepsko zorganizowane. Kategorie ułożone chyba w pięć minut. "Najlepsze lokacje" mnie rozwaliła.
Ktoś w ogóle rozmawiał na temat tego "plebiscytu" z modkami? Bo po co komu jakiś tytuł, jeśli następnego dnia nikt o nim nie będzie pamiętał Można się było z modami dogadać, może jakiś napis pod nickiem, może nawet news - w co akurat wątpie -, no nie wiem, ale jest naprawdę dużo sposobów, w jaki mogłyby mody pomóc (i nie mówić, że mają nas [dział fake'i] w dupie, bo wystarczy napisać, chociażby, do MPalara, który dość szybko odpisuje i robi to, co trzeba ^^).

Następnym razem warto pomyśleć nad tym trochę dłużej, ale cóż, jest jak jest i trzeba z tym przeżyć. ;p

@down
W styczniu? Te wybory z góry są skazane na porażkę. Może dlatego, że do tego działu nie napływa nikt z zewnątrz (chodzi mi o inne działy forum). Trzymają się tu ciągle ci sami ludzie, których coraz mniej. Mało tu zwykłych użytkowników, którzy wejdą, obejrzą i wyjdą. A takich właśnie trzeba, żeby coś się tu ruszyło.
Nie oszukujmy się, dział fake'i jest w późnym stadium niszczenia, to co się dzieje, to już jest agonia. Wątpie, żeby coś się tu ruszyło. Ale jeśli nie można go poprawić, to starajmy się nie pogarszać sytuacji i chociaż walczmy z noobami.
__________________
[FakeStory] Gra o Tron

Ostatnio edytowany przez Glannath - 30-12-2008 o 16:51.
Glannath jest offline   Odpowiedz z Cytatem