Zobacz pojedynczy post
stary 01-02-2009, 02:13   #462
tristeza
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wiek: 43

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^tinup^ Pokaż post

TIBIA JEST TYLKO DLA WOJNY na wiekszych lvlach sami to zrozumiecie i zakupicie bota...

zaraz pewnie jakis pierdolony obronca ucisnionych(CipSoftu) sie wypowie ze jestem przykladem czlowieka zniszczonego przez tibie ale kurwa co taki ktos moze wiedziec jaki jestem na RL albo jaki ogolnie jestem... chcesz mnie obrazic? prosze bardzo bo mam na te wypowiedzi wyjebane..
Wojny też będą bez botów. Nie sądzisz że byłoby wtedy ciekawiej, bo wygrałby naprawdę lepszy, a nie ten kto ma więcej charów jednocześnie odpalonych?

Jak grasz w inną grę to czy większą przyjemność sprawia przejście jej samodzielnie, czy włączenie cheata i obejrzenie końcowego filmu?

Może napiszesz, że to Twoja sprawa jak przechodzisz grę. Zgadza się, ale w Tibii jak sam napisałeś bez bota ciężko. A to, że Ty używasz bota wpływa na "uczciwych" graczy, bo mają mniejsze szanse w starciu z boterem.

Nie pałam nienawiścią do boterów, bo jak napisałem też w pewnym zakresie używam ale ucieszyłbym się, gdyby boty zniknęły - to by wyszło wszystkim na zdrowie.

Pozdro
tristeza jest offline