Zobacz pojedynczy post
stary 01-02-2009, 09:25   #469
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^tinup^ Pokaż post
Prawda jest taka ze kazdy z was po jakims czasie bedzie uzywal botow albo juz to robi tylko sie nie przyznaje
Nie każdy ma takie chore myślenie jak ty.

Cytuj:
co to kurwa za roznica czy ktos zrobi to na manualu czy na bocie?
W singlu? Nic
Na OTsie? Nic
Na rl tibii, gdzie każdy chce mieć równe szanse/ Dużą

Cytuj:
tylko tyle ze ten co zrobi na manualu bedzie siedzial przed pierdolonym komputerem i meczyl te potwory(nie myjac sie i nie utrzymywac kontaktu z rzeczywistoscia) bo musi bic lvl
Takie jest założenie gry, w którą nikt nie kazał ci grać i masz pełną swobodę. Jeżeli tego nie rozumiesz - jesteś uzależniony. Mimo, że psujecie tą grę, piszecie jak źle by było bez was - paranoja!

Cytuj:
a jak da loga to mu spawna zajma to ten co postawi bota zalatwi sobie jakies sprawy na RL spotka sie ze znajomymi I TEZ WBIJE EXPA
Nikt ci nie kazał w tą cholerną grę pykać, to mógłbyś przynajmniej nie psuć rozrywki innym. Nie jesteś sam, ogarnij się.
[quote]

Cytuj:
ale wy kurwa tego nie rozumiecie bo gracie w tibie od niecalego roku i wymadrzacie sie jakbyscie stworzyli ta gre i wiedzieli o niej wszystko...
Oj zdziwiłbyś się...

Cytuj:
Za niedlugo ta gra rozpowszechni sie do takiego punktu ze 10 latki nie beda wychodzic na dwor bo beda woleli spedzic czas przed komputerem
Tak jak ty? Tak się troszczysz o grę, w którą sam nie chciałbyś grać... coś z twoją psychiką jest nie tak.

Cytuj:
albo koledzy jakiegos dzieciaka ktoremu nie wychodzi w RL life beda grac w tibie i on ktoregos dnia wpadnie do domu zaplakany ze jest odtracany przez spoleczenstwo pomysli MUSZE WBIC DUZY LVL TO BEDA MNIE LUBIC
Tak jest w gimnazjum? To by wyjaśniało tą falę chamstwa, która spłynęła wraz z 7.8~ czy 7.9...

Cytuj:
... ALE KURWA JAK TO ZROBIC.? WIEM! KUPIE BOTA I SIE NIENAMECZE!! i tak czy inaczej kurwa kazdy z was kiedys bedzie botowac
Nie każdy ma takie chore myślenie jak ty.

Cytuj:
TIBIA JEST TYLKO DLA WOJNY
S*******aj do Afganistanu
Cytuj:
na wiekszych lvlach sami to zrozumiecie i zakupicie bota...
Bullshit, w tej grze mają na pvp liczyć się skille a nie coś co robi wszystko za ciebie.
Cytuj:
zaraz pewnie jakis pierdolony obronca ucisnionych(CipSoftu) sie wypowie ze jestem przykladem czlowieka zniszczonego przez tibie ale kurwa co taki ktos moze wiedziec jaki jestem na RL
Masz chore myślenie i tyle. Wystarczy, żebyś to wyznał psychologowi (umów się na wizytę) to on by wysnuł pewne wnioski.

albo jaki ogolnie jestem... chcesz mnie obrazic? prosze bardzo bo mam na te wypowiedzi wyjebane.. zareportujesz mnie za przeklinanie? straszne poplacze sie zastanowcie sie i nie wyzywajcie ludzi ktorzy botuja bo oni poprostu po
Cytuj:
czasie straconym przed komputerem zrozumieli ze mozna RL z lvlem w tibi polaczyc przy pomocy BOTA ale na huj ja to gadam jak wy i tak dalej swoje smuty bedziecie pierdolic...
Póki nie zrozumiecie dzieciaki, że w każdej grupie są pewne zasady.
pisze się "chuj"

Cytuj:
/tinup aka boter
zmieniłbym "boter" na "idiota"

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabanicjowany Pokaż post
A jak nie masz czasu tylko godzinkę i chcesz być dobry to wybierz bocenie
To żadne rozwiązanie...

Cytuj:
albo daj sobie spokój z tą grą, bo przez godzinę to gówno zrobisz i zawsze będziesz ubijany bo 30, 40 lvle sprawiają wrażenie ciot posiadających dość dobre eq bez aola bo za drogi.
Taki "image" wykreowała nierówna walka (botterzy).

Cytuj:
Nie masz czasu - nie graj
Zapomniałeś dodać - I nie psuj rozrywki innym. Nie tylko ty się liczysz w tej pieprzonej MMORPG. Póki tego nie zrozumiesz, takich jak ty powinno się tępić.

Cytuj:
Tak było jest i ma być, a nie próbujcie zmieniać tibii pod siebie bo idąc Twoim tokiem rozumowania, jak grasz godzinę to pewnie chciałbyś w godzinę wbić lvl czyli exp x100 i wychodzi ots.
Bullshit, każdy ma prawo mieć swoje tempo gry i nikt mu nie zabroni. Łamanie regulaminu to inna sprawa.

może tak wycięte, ale mądre:
Cytuj:
Niech każdy dostosuje tibię pod siebie i wymieszajmy z innymi pomysłami.
Bullshit, Tibii nie trzeba do nikogo dostosowywać. To gracze się mają do nich dostosować. Skoro nie potrafią, to nie powinni się zabierać za tą grę.

Cytuj:
Jak masz 27 lat to sorry ale ja spadłem z krzesła czytając Twoje posty. Lepiej abyś myślał inaczej albo nie grał w takim wieku w głupie gry.
Gra nie jest głupia, "gracze" są.

Cytuj:
Niech w takich tematach wypowiadają się osoby z lvlami przynajmniej 70+ które mają doświaczenie, bo wy nowi z niższymi gówno wnosicie oprócz postów "boty som zue, karać boteruw karać, powiesić, zabić, plós dla zipsoftu, hahaah dobrze im tak, deletować, zwolnić nam ekspowiska, nasze rotwormy"
Jako, że grają uczciwie i ich to dotyka - mają prawo się wypowiedzieć, chociaż i tak to nic nie zmieni ;/


BTW - dajcie mi wbić 500 posta plisss >.<
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline