Temat: Hyde Park
Zobacz pojedynczy post
stary 04-02-2009, 22:51   #101
Tensz-in
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 11 2006
Lokacja: 3stewua

Posty: 347
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 150
Skille: 95
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez arx261 Pokaż post
@bardol
Tak. Ty nas ucz o kulturze gdy sami jej wobec nas nie mieliście przykład
zabiliście chudemu najta wchodzi Xadi do was na kanal i jest
F- ktoś tam z flow
X - X4D1
x cześć mam pytanie
F Zamknij morde
x moglibyście mi powiedzieć. . . .
F spie***
x dlaczego zabiliście XXXXXX
F NIE. WYP@@@@@
2
Wchodzę ja i moje lekkie ADHD do was po zabiciu mojego rl'a
A ARX
S srejq AKA kuvok Aka Maciak Aka Inny CH*j
A Witam. KU**A MOŻE MI KTOŚ POWIEDZIEĆ CO TO MA BYĆ DO CH**A
ŻE SIEDZĘ W SZKOLE I DOSTAJE SPAM NA KOMA OD RL'a ŻE FLOW GO ZABIŁO JAK POWIEDZIAŁ DO NOOB CHARA ZE ZARAZ RELOGNIE NA MAJNA BO TEN MU SIĘ WJEBAŁ NA RESP.
S CO MNIE TO K*RWA OBCHODZI MAM NA NIEGO WY****NE DLA MNIE JEST ZWYKŁYM SMIECIEM BO JA WALCZYŁEM O TEN SERVER I MAM TO W D*PIE
A TO MNIE KU*** RESZTKI HONORU I MU LOOTA ODDAJ
S NIE BO KURWA DLA MNIE JEST ZWYKŁĄ SZMATĄ TO JA WALCZYŁEM O TEN SERVER . . ..
A dla mnie ty jesteś zwykłym śmieciem
po czym wróciłem na kanal XYZ AB

Wiec ty bardolku nie ucz nas o kulturze bo w flow jej bak tak samo jak i nam w AB

I moje pytanie "I po co wam to było?' dotyczyło zaczęcia atakowania AB miedzy innymi próby zabicia mnie na yalahar
Nie wiem mam ci przybic piatke z gory za bohaterstwo w konwersacji czy co ? Prawda jest taka ze jestescie zwyklym pk teamem ktory pol zycia przesiedzial na hg i w ab, wiec nie wiem po co ta spinka o to ze ktos was prosil o pomoc, no ale jak macie byc przez to cool no to sobie badzcie i sie poczuwajcie dalej

@2up
dobra wyszliscie z dempahem bogiem tibii i wogole pewnie gosc jest w ksiedze rekordow cipsoftu i odpalil 150 mc na jednym kompie w przeciwienstwie do waszego rekordu ktory wynosi 115 mc. Kolejna piatka z gory stopą leci dla ciebie.
Tensz-in jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.