Zobacz pojedynczy post
stary 17-04-2009, 21:46   #1
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny Nabór do Supportu

Od dnia dzisiejszego masz możliwość dołączyć do grona supportu.
Co musisz zrobić? wystarczy, że napiszesz podanie w tym temacie.

Na czym polega praca supporterów?
Support zajmuje się głównie dodawaniem i aktualizacją informacji zawartych na stronie, a w szczególności questów, przedmiotów, potworów, outfitów, map itp. Tłumaczymy wszystkie newsy ze strony tibia.com, teksty książek. W niedługim czasie zajmiemy się także aktualizacją tibian earth.

Kogo poszukujemy?
Szukamy osób pracowitych, odpowiedzialnych, godnych zaufania oraz chętnych do tworzenia tego serwisu. Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą i chcesz razem z nami rozwijać stronę zgłoś się!

Co oferujemy w zamian?
Głównie satysfakcję. Tibia.pl jest aktualnie największym serwisem tego typu w Polsce - codziennie strona jest odwiedzana przez ponad 100.000 graczy ! Czy to nie piękne mieć swój udział w tak wielkim przedsięwzięciu? Dodatkowo, każdy supporter dostaje służbowego emaila, własny, kolorowy podpis pod nickiem na forum oraz większą skrzynkę prywatnych wiadomości. Od czasu do czasu nagradzamy najbardziej pracowitych supporterów. I jeszcze coś... Support to najkrótsza droga do zostania moderatorem forum tibia.pl w przyszłości.


Dowiedziałam się, że niektórzy (pseudosprytni) hakerzy podszywają się pode mnie próbując wyłudzić hasła. Pamiętajcie! O dostaniu się do grupy support zostaniecie poinformowani po zakończeniu wyborów przez prywatną wiadomość. Nie potrzebujemy także waszych haseł!
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 22-04-2009 o 11:07.
Slythia jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.