Zobacz pojedynczy post
stary 22-04-2009, 23:13   #915
Misiakox
Użytkownik Forum
 
Misiakox's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2009
Lokacja: Wrocław

Posty: 39
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Brak
Świat: Guardia
Poziom: 51
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez HeppiChinol Pokaż post
Mam E-mail Hackera. [email protected]. Co moge zrobic? Czy da sie jakos po ip znalezc pedala?
Mialem 52 level i ~250k :/
O jeny, aleś Ty mądry! I co jeszcze numer buta! Co Ci po IP jak go dobrze nie wykorzystasz a jeśli coś wymyślisz to nie dostaniesz jego adresu! Kurwa czlowieku myśl! Btw, jeśli ma neostrade, po wylaczeniu neta zmieni mu IP, trafisz do innego typa a nie do tego co chciałeś ... logika kurwa logika!


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karolpele Pokaż post
siemka wczoraj muj kumpel w TIBI napisal do mnie ze jestem na blacklist i dal mi link aby zobaczyl wewszlem na ten ling i sie zalogowalem po chwili loguje sie na tibi i zły pasword loguje sie 2 harem patrze a tak moja postac free itens moja postac nazywa sie Felun of Palladyn<zhackowana> wiem kto hackowal Falden Aider prosze o pomoc ta postac miala 31 lvl eq gluwne demoon shield 2 pary boh k legs pala armor crusaider helmet w dpo 40k i 15 ringuw ,7 amuletuw ,ze 100 ozdub i 81 itemuw na sell typy dragon shield crown helemt noble armor b robe i 1 para boh wiec niewiem czy ktos cos doradzi jak sie loguje postacia to muj kumpel <byly kumpel> gra ta postacia doradzcie prosze!!!!!!! z gury wam dziekuje
O błędach to ja się już nie wypowiem :|

A co do kumpla, takich "kumpli" w Tibii nie brakuje! A to sie pochwal eq, a to że masz dużo kasy, a to że jesteś bogaty...to to wykorzysta i sie opierdzieli na 100% na dodatek, że jestes laikiem i nabierasz się na strone do gildi :|




Ja osobiście nie miałem hacka, bo wiem jak się przed tym zabezpieczyć, ale musiałem skomentować niektórych, przepraszam.

Cytuj:
Czy możliwe jest, że to błąd Tibia.com?
A może zmieniłeś passy i ich zapomniałeś?
__________________
"Idę się rozerwać"
- Granat przeciwpiechotny

Ostatnio edytowany przez Misiakox - 23-04-2009 o 21:56.
Misiakox jest offline   Odpowiedz z Cytatem