Temat: Fake Maker
Zobacz pojedynczy post
stary 02-05-2009, 18:25   #2
Kashek
Użytkownik Forum
 
Kashek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: Białystok
Wpisy bloga: 9

Posty: 401
Stan: Na Emeryturze
Imię: (Rencista)
Kashek ma numer GG 406216 Kashek ma login Tlenu cornn@tlen.pl
Domyślny

Czyste, można ściągać. Skan: Klik!

Cóż, cudo to nie jest... Chwila, to jest cudo. Na pewno się przyda, chociaż koloruje trochę lipnie, jednak z drugiej strony na nowy, nie stosowany przedtem sposób (mam na myśli kolorowanie outów razem z konturami). Z góry mówię, że zapewne w wersji final przydałaby się opcja dodawania własnych outfitów (z nakładkami), oraz oczywiście addonów. Jeśli kiedyś wziąłbym się znowu za fake (LOL!), bardzo przydałby mi się do robienia ludzi - bo musicie przyznać, że robienie każdego mieszkańca ręcznie jest trudne, a lipnie wygląda, jak co czwarty wygląda tak samo).

@Offtopic
Po dwóch latach od mojego starego poradnika (który, nie oszukujmy się, był raczej denny ) zapowiadam nowy, dla tych, którzy w fake już siedzą. Ja nigdy żadnego fake nie skończyłem i skończyć nie mam zamiaru, jednak może się przyda, gdyż wpadłem na kilka nowych pomysłów.

Pozdrawiam,
zdrowy, młody, piękny, inteligentny
błyskotliwy, bystry i skromny
Kashel

@Edit
Ah, i polecałbym zmienić kolor tła na biały - i okienka z outami, i tło. Zresztą widzę, że można zrobić to ręcznie, ale nie wszyscy (nie każdy jest tak błyskotliwy ) mogą na to wpaść DAJ MNIE DO CREDITSÓW KUR(coś tu miałem wstawić, nie pamiętam co.) :3

Ostatnio edytowany przez Kashek - 02-05-2009 o 18:43.
Kashek jest offline   Odpowiedz z Cytatem