Zobacz pojedynczy post
stary 14-05-2009, 21:43   #4305
Maxpixel
Użytkownik Forum
 
Maxpixel's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom mag.: 2
Send a message via Skype™ to Maxpixel
Domyślny

Cytuj:
@3 up o rly?!?!? a ja myslalem ze rozstępuje sie niebo i pojawia sie Bug co gasi ognie przylatuja ufoludki i zabieraja spajk slorda potem ida zrobic jakiegos durnego skrypta na skelety aby jakis szadoł rex mógl zrobic zajefajny filmik i walnac go na jótuba potem jakis noob mogl to obejrzec naspamowac na forum o tym 10 tematow

a teraz tak na serio :
tak w ogóle to spłukanie kojarzy sie ze spłuczka od kibelka ;d

Dobra , odkryłes rzecz co była przerabiana 1000 razy i przerobilismy ja 1001 raz
Takie głupoty popisałeś że to się w pale nie mieści. Jeśli jesteś jeszcze na tyle nie doinformowany i nie wiesz że często trudne (tajemnicze) Questy tworzone przez CipSoft są opierane o literaturę fantastyczną to czego ty tutaj szukasz?! Dostrzegam że twe rozumowanie zamyka się w rozważaniu o spłuczkach i kiblach ^^ Przestudiowałem cały ten temat nie jeden raz, i nie jeden raz błąkałem się po jego stronach...

Rakostayer wpadł na dosyć ciekawą tezę... Poza mówieniem "Dobra , odkryłes rzecz co była przerabiana 1000 razy i przerobilismy ja 1001 raz". Sami zastanówcie się nad tym co robicie...

Kiedyś gdy ktoś naprawdę odkryje jakąś tajemnice (nie mówię tutaj o powiązaniu z SSem) to nie zdziwię się jak jej nikt nie zauważy, bo wszyscy zaczną się z tego śmiać że to nie stworzona historia...

Ludzie czekają na gotowca, tak naprawdę nie zagłębiliście się w szukanie, przykład tego mieliśmy po paczu jak to Dokument był szukany przez praktycznie wszystkich... Kilku miało, kilku nie, chaos, masę błędnych informacji. Dopiero gdy spoil pojawił się na wiki tematy ucichły...

Nie kieruje tego do wszystkich, chodzi mi tutaj o ogólną analizę.
__________________
Śmierć rozwiązuje cały problem - nie ma człowieka, nie ma problemu!
Śmierć jest niczym, ale życie jako pokonany i niesławny jest śmiercią codzienną.
Nie ma honorowej drogi do zabijania, nie ma szlachetności w niszczeniu.
Ten kto ma tysiąc przyjaciół, żadnego z nich nie szanuje, a ten kto ma jednego wroga spotka go wszędzie!
Wszystkie wojny są wojnami domowymi, ponieważ wszyscy ludzie są bracmi.
Maxpixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem