Zobacz pojedynczy post
stary 16-05-2009, 20:24   #1
Bornegio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Pogrocy mitów

Witam, jak widać na forum znajduje się mnóstwo prób rozwiązania mitów na rooku, ale nigdy się nie udało. Dlaczego? Bo każdy prubuje roziwązać mit samodzielnie i sam wszystko sprawdza. Dlatego wpadłem na pomysł żeby zjednoczyć wszystkich rookslayerów na jednym świecie, by razem odkrywać tajemnice rooka. Napewno wielu wam nudzi się gra samemu, więc dołączcie do nas. Jeśli chcecie szukać np. Questu na Sofa lub zgłębiać tajemnice MM na mino Hell, a nie masz środków dołącz do nas razem zastanowimy się nad tymi tajemnicami. Aby dołączyć napiszcie pod tematem. I jeszcze jedno: nie wybrałem jeszcze świata na którym moglibyśmy się złączyć więc słucham waszych propozycji. Z tego co mi wiadom nie było jeszcze takiego przedwsięcia więc moża nam się uda Sprawdzić tajemnice rooka.

PS. Jeśli macie zamiar napisać posta typu "jesteś noob" lub w jakiś inny sposób skrytykować ten temat zachowaj go dla siebie i stąd wyjdz. To temat tylko dla tych którzy wierzą że można rozwikłać tajemnice Rookgaarda.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.