Zobacz pojedynczy post
stary 22-05-2009, 16:32   #16
Glodek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 05 2009
Lokacja: Toruń

Posty: 47
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Refugia
Poziom: 61
Skille: 71/69
Poziom mag.: 5
Glodek ma numer GG 940910 Send a message via Skype™ to Glodek
Domyślny

Sorki że pisze nowy post a nie edytkę Robię to gdyż to co mam zamiar napisac jest ważne, chodzi tu o rekrutacje ;] Nie potrzebuje tego oczywiście ale pomyślałem że jeżeli ktoś jest chetny i ma własy outfit to czemu nie? ;] Poniżej lista ;]

1. Członek zakonu światła
2. Członek zakonu światła
3. Członek zakonu światła
4. Członek zakonu śmierci
5. Członek zakonu śmierci
6. Członek zakonu śmierci
7. Coś typu Elita zakonu Światła
8. Coś typu Elita zakonu Śmierci
9. Sługus Arcykapłana Śmierci
10. Tajemniczy "gościu", przyjaciel Jacka
11. Kowal
12. Lekarka(Taka jakby druidka ;])

Do każdego wymagany odpowiedni outfit :d Np. Jeżeli to ma być Czł. Z. Światła, nie może to być mrooooocznyyyyy zuuuyyyyy czerwonoczarny demon z skull staff'em tylko normalny koleś ;] A ten tajemniczy to taki zwyczajny outfit :d Kowal najlepiej krasnolud bez broni (kolorystyka jakakolwiek) a lekarka najlepiej druidka/druid jeżeli będzie lekarz, wymagana różdżka... (Ona będzie również nauczycielką magii ;p) Dziękuje i zgłaszać się ;p


@Up
Nie mam zamiaru odbierać tego jako atak ;] Wypowiedziałeś się przeczytałeś - jest ok! Wkurzył mnie tylko twój pierwszy post, który wyżej opisałem... Gdybyś nie opublikował go nie było by "przemówienia" ;] Teraz rozumiem co robię źle, i wiem co muszę poprawić... Dziękuje również za twój komentarz ;]

@down
Nie będe ani jednej postaci przedstawiał "w ruchu"... Soryy, taki mój kaprys (nie lubię tego...)

Ostatnio edytowany przez Glodek - 22-05-2009 o 18:25.
Glodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem