Zobacz pojedynczy post
stary 12-06-2009, 18:27   #24
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rater Pokaż post
Nie zrozumiałeś...

Żadna pandemia nie ma miejsca. O tym wirusie było głośno dwa miesiące temu. Teraz gdy wszystko się uspokoiło, o dziwo WHO sobie przypomniało o grypie i podniosło stopień zagrożenia. Po co? Tylko i wyłącznie po to, aby nabić firmom farmaceutycznym sakiewki ze złotem xP

Dlatego się dziwie, czemu tak odniosłeś się do tej "teorii spiskowej", skoro jest ona jedynym i logicznym wyjaśnieniem zachowania WHO w ostatnim czasie.
A więc tak. Powiedz mi, jaką masz pewność, że WHO robi coś logicznego? Może dmuchają na zimne? Chciałbym przypomnieć, że mogą też mieć większą wiedze oraz świeższe informacje o wirusie niż masz ty, przez co mogą wiedzieć już, że wirus zmutował i w niedługim czasie zabije połowe populacji na świecie. A może sami nie wiedzą co robia?*

Żeby nie było, wiem, że o wirusie było głośno już jakiś czas temu i jeśli zechce ci się wygrzebać tamten temat, to zobaczysz, że i wtedy miałem raczej krytyczne podejście do pandemii. Jednak jestem skłonny prędzej uwierzyć w pandemie niż w spisek mający na celu zasilenie funduszy naszego państwa/państw świata. Z takimi teoriami to ty wyjeżdzaj jak już wprowadzą kure*sko drogie szczepionki, k? Bo narazie nie widze żadnego zysku państwa na tej grypie.

*- ta część mojej wypowiedzi miała charakter ironiczny.

Ostatnio edytowany przez Argen - 12-06-2009 o 18:29.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem