Zobacz pojedynczy post
stary 15-06-2009, 18:16   #77
Ace70ne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2008

Posty: 201
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Virlan Pokaż post
Wyjdź na dwór i pobiegaj trochę, albo muzyki posłuchaj... Działa lepiej niż wyżywanie swoich frustracji na forum, rly.

Mnie po prostu zastanawia, czego wy właściwie chcecie. Ta gra MUSI się rozwijać, albo upadnie. Cipsoft patrzy na proposals board, i nadchodzący update jest tego najlepszym dowodem. Jak coś wam nie pasuje, to wejdźcie tam i zaproponujcie coś ambitniejszego niż "Bring back old Tibia!!!!!" bo logicznym jest, że tego nie zrobią.
Pisałem wiele razy, pomysły wzorowane na innych grach MMO (nie skopiowane) oraz własne pomysły i koncepcje zdobyte podczas tworzenia czegoś o Tibii, co wymaga skryptów. Mimo poparcia kilkunastu osób popadły one szybko w niepamięć pod natłokiem spamu i innych bezsensownych badziewi.

CipSoft to amatorzy, jeśli chodzi o tworzenie gier online. Inni twórcy takie badziewia dołączają jako małą notkę podczas list aktualizacyjnych. Tutaj mamy cały artykuł o wszystkim i o niczym. Powiecie, że ci amatorzy mają 50k graczy online i zbijają kupę kasy. Szczerze... Dziwię się temu.

@down
Nie wiem proszę kolegi, gdzie moje słowa brzmią jak płacz. Zawsze są z poparciem. Nie rzucam ich na wiatr, oraz nie wypowiadam się w sprawach, o których nie mam pojęcia. Ty za to (pomimo swojej inteligencji) często dajesz totalne popisy płytkości i powierzchowności po prostu szukając sobie kolejnego celu do obrażenia. Jest to na bardzo niskim poziomie. (Notka też wskoczyła.)
__________________
NEWS: Poszli z dymem.

Ostatnio edytowany przez Ace70ne - 16-06-2009 o 00:15.
Ace70ne jest offline